Bas Konuş (6600, 6670 ve 7610 için)

Sponsorlu Bağlantılar

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Bas Konuş (6600, 6670 ve 7610 için)
Turkcell'in sayfasından gerekli dosya ve ayarlara ulaşabilirsiniz. Turkcell hat ile çalıştıramadım ama Avea'da süper çalışıyor.

Meraklılarına duyurulur.

TonyukuK

TonyukuK

Üye
Konu Yararlı Dökümanlar & Bilgiler Forumu'na taşındı.. Saygılar..

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Avea'nın baskonuş hizmetinden yaralanmak için: 9225'e BASKONUS ACIK mesajı atıyorsunuz, BK aboneliğiniz hemen başlıyor

Turkcell'nın baskonuş hizmetinden yaralanmak için: Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arıyorsunuz yaklaşık 10-15 dk sizi telefonda bekletiyorlar ve 24 saat içerinde BK aboneliğiniz ile ilgili bir mesaj geliyor. Sonra gerekli ayarları Turkcell'in sayfalarında bulamayıp avea'nın sayfasına girip kopya çekerek olayı çözebiliyorsunuz.

Nokia 7610 ve 6260 ile hiç problemsiz iki operatörle de çalıştırdım. Lakin Avea ve Turkcell arası BK hizmeti yok sanıyorum ya da henüz çözemedim.

Avea bir kaç telefonu destekliyor diye bir şey yok nokia 6600, 6670, 7610 gerekli yazılımı indirdiğiniz zaman bk'ya sorunsuz bağlanıyor. Şubat'a kadar ücretsiz olan bu hizmetin ucuz olmasını da canı gönülden diliyoruz ama tabii böyle bir dileğin gerçekleşmesini beklemiyoruz.

Ozan

Ozan

Admin
Ders & Yararlı Döküman dışındaki ilgili mesajlaşmalar silinmiştir ..

Tartışılacak veya konusulacak mesajları, telefonun kendi bölümünde yeni bir başlık açarak konuşunuz !

HaCkEr7

Üye
sadece nokidamı oluo bu bk yoksa sx1 bir içinde uygulanabilirmii uygulanıosa nasıl

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Şu an için sadece nokia'da var diye biliyorum

lıselı3022

Üye
vodafone da nası olcak bnimki vodafone

alemburda

alemburda

Üye
Erişmeye çalıştığınız sayfa ya da dosya bulunamadı. DİYOR
KAYNAK

©oOL™

©oOL™

Üye
<LI style="FILTER: true">Erişmeye çalıştığınız sayfa ya da dosya bulunamadı: <LI style="FILTER: true">Mevcut olmayan ya da yayından kalkmış bir sayfa ya da dosyaya erişmeye çalışıyorsunuz. <LI style="FILTER: true">Lütfen sayfa bağlantı bilgilerini kontrol ederek tekrar deneyin
aynen bu cıkıyo bendede

poncuk

Üye
ya benimkide vodafon ben nasıl yapacam

Üst Alt