Bankaların Yıllık Aidat Tutarı Nasıl İptal Edilir (Garanti Bankası)


New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar garanti bankası dün benden 102.50 krş tutarında yıllık aidat tutarı çekmiş. Netten baktım nette kartını iptal edeceğini söyleyin onları tehtit edin sonra o parayı yatırıyorlar dedi beden aradım iptal etmezseniz kartımı kapatacağımı söyledim onlarda işte 20 tl bonus tutarında bonus para yükleyeceklerini söyledi bende kabul etmedim. sonra müşteri temsilcisi kapacağını söyledi ve kartı kapattı. Bu parayı onlardan nasıl alabilirim. Bir fikri olan var mı?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt