banımı açar mısınız

• 26 Ekim 2010
  • 714 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ya ben kendimi banladım :P:
    sonra canım sıkıldı yöneticeyle ileitişime geçtim
    hemde iki defa
    onlar bana geri dönüş yapılmadı
    bende 2-3 tane fake hesap açtım tabii hepsi banlandı :naughty:
    şimdi asıl hesabımın açılmasını talep ediorum

Oguzc@N

HESAP ADI EN KISA SÜREDE CVP LANMASINI TALEP EDİORUM
    GÖRÜŞÜRÜZ :bye2:

--------------- Ekleme ---------------

Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N Oguzc@N

Yazan: bababa40
  2. Kendini banlama bölümünde iyi düşünün gibi şeyler yazıyordu oğuz.. Şansına küs :ehe

3. YA YİNE MNİ SEN GİT BAŞIMNDAN :ehe

4. kendini banlamalarda banı açmak yok o yüzden kendinizi banlarken iyi düşünmeniz gerekiyor Oğuzcuğum..

5. :oha2:
    NASIL YANİ BANLANAN Bİ ÜYE Bİ DAHA AÇILMIO MU :ah

6. Süren bitene kadar açılmaz..

7. :catcat::catcat:
    ORTALIĞI KARIŞTIRMA
    BELKİ AÇACAKLAR

8. ya :birak:

9. hiçbir üye sonradan rica, istek vb. durum ile kesinlikle açılmayacaktır...
    BEN HİÇ Bİ ÜYEMİYİM YA :nono:

10. Havada bulut sen Oguzc@N ı unut :ehe

11. EN FAZ LA 6 GÜN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ :oke:

12. Buda banlanıcak zaten.. Sen en az 6 hesap daha alıcaksın yani :hmmm

13. o zaman banı açsınlar :D

14. Vallah uzatma bence oğuz.. Diğer hesabın zamanıyla oynamasınlar şimdi :hmmm

15. ya adminlerin aklına getirme şunları :ehe

16. "Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin."

17. açmayın bunun hesabını :d:

:catcat:

18. 1. Banlanan üyelerin üyelikleri ban süreleri boyunca hiçbir sekilde açılmamakta, bunu daha önce duyurmustuk. Sistemi de yanlıslıkla kullanıp kendini yanlıslıkla banlayan olamayacagina göre, sistem oyuncak degil. Kendinizi banladıysanız o süreçte siteye girişiniz olmayacaktır

2. Fake üyelik banlandı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 02:34