Bana bişey oluyo (lütfen bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Bana bişey oluyo (lütfen bakın)
s.a arkadaşlar.Bana 4-5aydır bişey oluyo.Şöyle izah edeyim,sanki hayat gerçekligini yitirmiş gibi,hiçbirşey önemli gelmemeye başladı.yav anlatamıyorum, sanki Matrixin içindeyim, 6ay önce hiç sorunum yoktu-

yav arkadaşlar anlatamıyorum kusura bakmayın kısaca hayat hem önemini hemde gerçeklikini yitirdi.bu arada görüşümde/yani gözlerimde hiç sorunum yok yani evvelde nasıl görüyorsam aynı

edit:son 1aydır cinli ruyalar görüyorum ama bence sadece filmlerden falan etkilendim herhalde.

bide bazen öyle bişey oluyorki ben sayisal dersleri yapamam normalde ama bazı öyle bir an oluyorki okuduğumu ezberleyip öğreniyorum.kitapi çok hızlı okuyorum hani "LIMITLESS"filmi varya onun gibi diyebilirim.

not:Allah'a şükür bi madde kullanmıyorum. yazdıklarımin hepsinde ciddiyim.

tek pismanlığım namaz kılmamam.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tek kelime : sosyalleş

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ölmek için yaşıyoruz nasılsa :D
Kendini nasıl iyo hossedeksen öyle davranmaya çalış sosyalleşmek gibi (benim bir türlü yapamadığımı sen yap) :D

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
geçen sene taşındım ıstanbula ordudan.Ordud aki okulumda komple okul 90dan aşağı sınav notu alan olmazdi.köy yeri herkes terbiyeli küfür falan hiç yok en azından bizim ora öyle. orada çok çalışkandım.ıstanbula geldim okulda sürekli küfür eden öğrenciler, 45i gecsem yeter yeter diyo yani beyler benim karekterime ters.Bence doğrusuda bu olmalı

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü ve UpOneTR
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
arkadaşım depresyona girmişsin sen cidden diyorum senin bu yaşadıklarının farklısını ben yaşadım :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Hayırlı işler

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan, ibrahim.ykr ve coolasker54
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Şu sayısal soruları çözme, öğrenme olayı iyiymiş yalnız, keşke bana da olsa :d:Ama sadece sayısal soru çözme kısmı, diğerlerini istemem :islik:

• Beğen
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Şu sayısal soruları çözme, öğrenme olayı iyiymiş yalnız, keşke bana da olsa :d:Ama sadece sayısal soru çözme kısmı, diğerlerini istemem :islik:
O nasıl oluyor bende bi anlam veremiyorum.Çok sık olmuyor.

dejavuda acayip sık oluyor :(

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
Yav arkadaş bunun doktoru var hastanesi var sen burda konu açarak biz seni mi iyilestircez git psikolaga :)

Invoke

Invoke

Üye
Sokağa çık, arkadaşlarınla takıl, geçer.

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Ben kartalda okuyorum tüm arkadaşlarım oralı, ataşehirde kimse yok, ama zamanı gelince gezerim dolaşırım tabi

Invoke

Invoke

Üye
Ataşehir'de arkadaş edin o zaman.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
En kısa sürede tıbbi destek alınız geçmiş olsun :locked:

• Beğen
Tepkiler: Dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt