Bana birisi kızılötesiyle neler yapılabileceğini anlatsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark elf

Üye
    Konu Sahibi
Telefon numaralarını kızılötesiyle gönderilebileceğini gördüm ama beceremedim.Modem e bağlanmayı denedim bağlanmadı.Ne işe yarıyo bu kızılötesi

oguziverson

oguziverson

Üye
kardeş artık kızılötesi kalmadı ama bn sana genede anlatıyim nasıl bluetoothla veri (resim müzik vb... )aktarabiliosan kızılötesiylede aynı aktarmayı yapabiliosun ancak telefonların yakın durması lazım ve çok yavaş gönderiyo bluetootha göre ayrıca program bulabilirsen televizyon kumandası olarakta kullanabilirsin modeme bağlanma konusunda işallah telefonu modeme yaklaştırıp denememişsindir bilgisayarının kızılötesi varsa ilk önce modem ile bilgisayar arasında iletişim kuruyosun sonra telle bilgisayara kızılötesi ile bağlanıyosun ordanda internet... ama boşuna kontör gider söliyim tel defteri konusunda bişey bilmiorum ama öle bişey olsa bile bnce işe yaramaz unttuğum bişey varsa arkadaşlar tamamlsın:oke::sn:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt