Bana 3 Konuda Yardım Edebilecek Var Mı?onemlı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrAzY_ErCaNN

Üye
    Konu Sahibi
Bana 3 Konuda Yardım Edebilecek Var Mı?onemlı.
Arkadaslar bana smart movie nın ******ı gerek kayıt ıstıo nereden bulacam ben onu??Bir de en gıcık kaptıgım yonu cok tıkanıo hıc sevmıyorum bu yonunu tıkanmayan avi videoları ızleyecegım ve sıfre ıstemeyen bır programı olan varsa ve buraya lınk koyarsa sevınırım.

Bir de su N-GAGE programlarını 6600 nasıl calıstırabılırız bende blzistapp programı var ama nasıl kullanıcagını bılmıom yardım edersenız sevınırım N-GAGE oyunlarından mahrum kalmayalım demı.!!!

Bır de bana kendımın ıstedıgım bır sarkını waw ını yapma prosu lazım varsa bırınızde buraya lınk koyarsa sevınırım.

[email protected]

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
2. Öncelikle buraya tıklayarak hangi N-Gage oyunlarının 6600'da çalıştığını öğren. Ondan sonra *.BLZ uzantılı N-Gage oyunlarının yüklenmesi buraya, BLZ uzntılı olmayan N-Gage oyunlarının yüklenmesi için buraya tıkla ve oradaki adımları izleyerek oyunları telefona yükle.

3. Bir parçayı kendin wav uzantılı yapmak istiyorsan ''imTOo Mpeg Encoder' programını kullanabilirsin. 'Cep İçin PC Programları' bölümünde mevcut. Eğer ondan memnun olmazsan yine aynı bölümde wav dönüştürücüleri bulabilirsin..

CrAzY_ErCaNN

Üye
    Konu Sahibi
Kardes senın yuklemek ıcın verdıgın sıra BLZ uzantılı olmayan oyunlar bana blz uzantılı olanlar lazımmmm!!!!!!!

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Onuda ekledim.

CrAzY_ErCaNN

Üye
    Konu Sahibi
TAMAM SAOL DOSTUM!İsminin anlamı herhalde karagözlü demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt