Bakkalda münakaşa oldu

 • 27 Ekim 2010
 • 1744 Okunma
 • 44 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. merhaba arkadaşlar. benim kişiliğim asosyalliğe yatkın ve sizlere başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. dün bakkala kutu sakızlardan almaya girdim. canım kutu içindeki sakızların nasıl olduğunu merak ediyordu. hep tek tek satılan sakızlardan alırdım. bakkala girdim, soğuk ve yüksek bir sesle(ses tonumu ayarlayamıyorum bu tür ortamlarda) kutu sakız vermesini istedim. hangisinden olacağını söyledi. oysaki isimlerini bilmiyordum. orada kilitlenip kaldım. yine o kâbuslar başladı. birden bire başım döndü dolaba tutundum. çaresizlik içinde kaldım. yanımda bir arkadaşım yoktu, yanlızlara oynuyordum. yanımda biri olsa da beni uyarsa ya da şu tür sakız markası olduğunu söylese, ama yoklardı. onlar benimle değillerdi. onlar beni sevmiyor, beni hor görüyor, beyinlerinde beni bilgisiz cahil olarak çağrıştırıyorlardı. onlar mahallede, kafelerde takılıyorlar. belki de kız arkadaşlarıyla birlikte vakit geçiriyorlardı. ben ise bir bakkaldan sakız almaya yeltenemiyor ve ahmakça orada başımın döndüğünü hissediyordum. daha sonra bakkal bana bağırarak "ne istiyorsun oğlum hadi lan" diye bağırınca oradan uzaklaştım ve kendimi kalabalığın arasına atarak koşmaya başladım. kendimi hüseyin bolt kadar hızlı, bir playboy kadar tutkulu hissettim. arkadaşlar bana özel mesajdan sakız markalarını söyler misiniz? hiç bir marka bilmiyorum ve canım çok sakız çekti. iyi günler.
   


  Yazan: yumurta kabuğu
 2. First, Vivident ... :D
   
 3. keloglan al bir numara:oke:
   
 4. falım, ama şakamı yaptın yoksa gerçekmiydi anlayamadım:ehe
   
 5. first nasıl okunuyor. vivident galiba yazıldığı gibi okunuyor. rezil olmamam lazım, kusursuz olmalıyım bakkala karşı.
   
 6. först xD
   
 7. alla alla:ehe
   
 8. :ehe:kop:
   
 9. üstümü giyiniyorum. şimdi bakkala yol alacağım. umarım herhangi bir hata olmaz. kusursuz olmalıyım bugün.
   
 10. :kop:
   
 11. Şimdide adam neli olsun diye sorar mal gibi kalırsın :kop:
   
 12. bakkala evlenme teklifi etmiceksin umarım :hmmm
   
 13. bence şaka yapıyodur bu devirde bir sakız ismi bilmemek için deli olmaktan çok yıllarca dağda yaşamak lazım bu senaryo yapıyo bize aklın sıra:ehe
   
 14. olurmu olur hacı:ehe
   
 15. Zaten öyle :D
  o bizim forumda ünlü biri :D
   
 16. sakız alıp tek taşı vermek fena fikir değil :naughty:

  :d:


  --------------- Ekleme ---------------

  dur sakızı alsın gelsin :ehe
   
 17. dimi ya sakız alioyrsun para olarak tek taş yaratıcı bi fikir:naughty:
   
 18. merhaba arkadaşlar. şu anda yıkılmış durumdayım. kusursuz hiçbir günüm olmayacak ve ben kendimi bir gün öldüreceğim. bakkala girdim ve cesaretimi toplayarak "först verir misin abi?" dedim. fakat bana först'ün kalmadığını ve başka hangi marka istediğimi sordu. aklıma vivident geldi fakat ismini telafuz edemiyordum. yine başım döndü fakat bu sefer dirençli olmaya karar vermiştim. ne yazık ki ismini yanlış telafuz ettim. "vivet" ver dedim. adam bana küfür etti ve bir daha bu bakkala gelip beni oyalama diyerek milletin içinde beni rezil etti. şimdi gidip stresten bir şeyler atıştıracağım. iyi günler. şu anda telefonuma bir mesaj geldi. arkadaşlarımdan birini olduğunu düşünerek heyecanla mesajı açtım fakat Turkcell'denmiş. darbe üstüne darbe arkadaşlar. yaşamam için neden söyleyin?
   
 19. sakız yerine kızı alıp gelmek de biraz değişik :d:
   
 20. ölecem bigün ben ya:d::d:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 17:14