Bakıcılığını yaptığı 14'lük çocukla yattı

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Bakıcılığını yaptığı 14'lük çocukla yattı

Bakıcılığını yaptığı üç kardeşten 14 yaşındaki en büyüğüyle ilişkiye giren ABD'li kadın "Birbirimizi seviyoruz. 40 kez cinsel ilişkiye girdik" dedi.
ABD'de para karşılığı çocuklara bakıcılık yapan 25 yaşındaki Annette Martinez adlı kadın, bir müşterisinin 14 yaşındaki oğluyla ilişkiye girince tutuklandı. Bakıcı ve genç âşığının ilişkisi, çocuk annesiyle kavga edip Martinez'in yaşadığı eve taşınmasıyla ortaya çıktı.

AİLESİ ŞİKÂYET ETTİ

Çocuğun ailesinin şikâyeti üzerine gözaltına alınan kadın her şeyi itiraf ederek "Onunla birbirimizi çok seviyoruz. Bugüne kadar toplam 40 kez cinsel ilişkiye girdik. Ona âşığım. Yaşı ne olursa olsun bundan pişman değilim" dedi.

KİMSE BANA, ONUN HİSSETTİRDİKLERİNİ HİSSETTİRMEMİŞTİ

Polise ifade verirken hamile olduğundan şüphelendiğini belirten Martinez "Şimdiye kadar hayatımda hiç kimse bana, onun hissettirdiklerini hissettirmemişti" dedi. Çocuğun ailesi, üç çocuklarına bakması için tuttukları Martinez'in cezalandırılmasını istiyor.

Yorum yazmadan geçemicem::ehe Böyle Bakıcıyada Can Kurban :ehe:kop:

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
bize böyle bakıcılar gelmedı ki yaa :(

canturgay

canturgay

Üye
yok abiii ben korktumm..istemem..:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
40 kez mi? Her seferinden sonra duvara çentik mi atmışlar?..
Sapıklık ama bu, kadın resmen sübyancı... O yaşta bir erkek çocuğunun bunu yaşaması durumunda psikolojisinde ne gibi tahribatlar gerçekleşebileceğini düşünmemiş tabii... Kendi sapıkça duygularını tatmin etmek tek amacı olmuş... Aşkın insan iradesini nasıl sakatladığını biliyoruz da her şeye de bahane edilemez bence aşk...

Salihyet

Salihyet

Üye
o çocuk psikolojik olarak bi daha iflah olmas.. :) :( :ss ne desem bilemedim .. :P:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
ABD'li kadın "Birbirimizi seviyoruz. 40 kez cinsel ilişkiye girdik" dedi. :kop:

Çocuğun 14 Yaşında oLduğu BeLirtiLiyor.. Ama Resmi KonuLmamış. KimbiLir BeLki de Yaşından Çok oLgun Gösteriyordur.. 14 Yaşındaki Küçük Bir Çocuk Bu KadınLa NasıL Başetsin.. Hem de 40 Kez :D

CEREN

CEREN

Üye
berbat ve iğrenç hatta mide bulandırcı sapıklık bu aşk felan olamaz..

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
40 kez mi? Her seferinden sonra duvara çentik mi atmışlar?..
Sapıklık ama bu, kadın resmen sübyancı... O yaşta bir erkek çocuğunun bunu yaşaması durumunda psikolojisinde ne gibi tahribatlar gerçekleşebileceğini düşünmemiş tabii... Kendi sapıkça duygularını tatmin etmek tek amacı olmuş... Aşkın insan iradesini nasıl sakatladığını biliyoruz da her şeye de bahane edilemez bence aşk...
kardeşi konuştu üstüne laf yok....

leiche

leiche

Emekli Yönetici
:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sapıklar..yoruma gerek yok.

_KadirşinaS_

Üye
Çocuğa da iyi bakmış yani. :ehe

Calaissien

Üye
Kadının Allah belasını versin çocukta bula bula onumu bulmuş diyorum.

iremm

iremm

Üye
ne desem...çocuk tamam diyor kadın tamam... töğbe töğbeeee bu ne dingil hayat bu ne kopuk yaşam tarzı...

Calaissien

Üye
medeniyet deniyor buna Amerika'da

Nazy

Nazy

Üye
çocuğa sağlam bir aşkla bakmış:ehe

nurikaratas

nurikaratas

Üye
yok daha neler bi de 40 kez diye açık açık söylemiş...