Bakan faruk çelik sivereklilerden sabır istedi.

• 28 Nisan 2011
  • 444 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Siverek Endüstri Meslek Lisesinde sivil toplum kuruluşu temsilcilerini 3 saat boyunca dinleyen Çelik, Siverek&#8217;in il olma konusunda Sivereklilerden sabır istedi.

Siverek Endüstri Meslek Lisesi toplantı salonunda sivil toplum kuruluşlarına seslenen Çelik, "25 yıldır siyasetin içerisindeyim.25 yıllık siyaset hayatımda yeşil Bursa&#8217;ya, Evliyalar şehri Bursa&#8217;ya hizmet ettim. Bakanlık görevi dolayısıyla Şanlıurfa&#8217;ya da ziyaretlerimiz oldu. Bu dönem ise Sayın başbakanımız tarafından Şanlıurfa Milletvekili adayı olarak görevlendirdim. Bu amaçla 8 gündür Şanlıurfa&#8217;nın her yerini geziyorum. Bu günde Siverek ilçemize gelip siz değerli kardeşlerimizle tanıştık. Bu toplantılarımızın amacı, takdir edersiniz ki sizler kadar Şanlıurfa&#8217;yı bilmem mümkün değil; Ama zaman kaybını da tahammülümüz olmadığına göre, 1 haftalık bir süre içerisinde, birinci ağızdan Siverek nedir? Siverek&#8217;in ihtiyaçları, sıkıntıları nelerdir? Bugünü kadar ne gibi hizmetler yapılmış, bundan sonra acil, orta vadeli ve uzun vadeli görülmesi gereken hizmetleri nelerdir, bunları nasıl programlayacağız, sizleri dinlemek için buraya gelmiş bulunuyoruz&#8221; dedi.

Sivereklilerin il olma konusuna da değinen Çelik, &#8220;İnegöl ilçemiz var hep il olmak ister, Siverek&#8217;e girer girmez il olma istekleri yükseldi. Bu zor bir iş ama Siverek&#8217;in il olmasını dile getireceğiz. Ama potansiyeli de görmeden de ezbere bir şey konuşmanın doğru olmayacağı düşüncesindeyim&#8221; dedi

Yazan: zaza
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 15:34