Baidu Browser v4.3.0.2

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Baidu Browser v4.3.0.2

Android 2.2+ cihazlar için html5 flash destekli alternatif web browser uygulamasıdır.

Açıklama
Baidu Tarayıcı, Internet'te her şeye göz atmak için kolay, hızlı ve güvenli erişim sağlar. 3 ekranda "Sık kullandıklarım", "Öneri" ve "Keşif" bölümlerini bulabilirsiniz. Hızlı gezinme (T5 motoruyla), eğlenceli videolar, haberler ve daha fazlası sadece bir dokunuş veya kaydırma uzaklıkta. Eşsiz global sertifikasyon sistemiyle Baidu Tarayıcı, kötü amaçlı web sitelerini tanımlayıp güvenli ve hızlı bir gezinme ve indirme deneyimi sağlar.

Android için Baidu Tarayıcı'nın Öne Çıkan Özellikleri:
★ Hızlı Gezinme:
Özel T5 motoruyla Baidu Tarayıcı, web sayfalarının yüklenmesini ve açılmasını hızlandırır.
★ En Havalı Yeni İçerik:
Eğlenmek için mi geziyorsunuz? Baidu Tarayıcı, keşfetmeniz için çeşitli video, haber, resim ve daha fazlasına hızlı erişim sağlar.

Android için Baidu Tarayıcının Özellikleri:
► WEB SİTESİ GÜVENLİK İPUCU: Baidu Tarayıcı, olası sahtekarlık riskleri olan bir web sitesine göz attığınızda sizi uyarır.
► GİZLİLİK KORUMASI: Baidu Tarayıcı'nın gizli modu gezinme geçmişini kaydetmez.
► HIZLI BAĞLANTILAR: Sevdiğiniz mini sitelerde hızla gezinmek için ana sayfaya sık kullandığınız web sitelerinin bağlantılarını ekleyin.
► EN ÇOK ZİYARET EDİLENLER: Baidu Tarayıcı, gezinme alışkanlıklarınızı izler ve hızlı erişim için en çok gezdiğiniz web sitelerini görüntüler.
► HIZLI ARAMA: Baidu Tarayıcı, birden çok arama motorunu destekleyen bir hızlı arama adres çubuğu içerir.
► HIZLI İNDİRMELER: Video, resimler ve daha fazlasını daha yüksek hızla indirin.
► AKILLI VİDEO OYNATMA: Özel "Hareketli Oynatma Modu", Web'de gezinirken veya diğer programları kullanırken video izleyebilmenizi sağlar (yalnızca T5 Motoruyla).
► GECE MODU: Geceleri gözlerinizi korumak için sayfalarda rahatça gezinin (yalnızca T5 Motoruyla).
► ÖZEL DIŞ GÖRÜNÜMLER: Mini tarayıcınızı kişiselleştirmek için favori resimlerinizi seçin!
► HAREKETLE GEZİNME: Bir parmağı kaydırarak yakınlaştırma özelliği, mini web sitelerinde tek elle kolayca gezinmenizi sağlar. Gezinmek için parmağınızı ileri/geri de kaydırabilirsiniz.
► KOLAY HAVA DURUMU: Günlük hava durumu raporlarıyla günü takip etmenizi sağlar.
► MASAÜSTÜ WIDGET'LARI: Belirli web sitelerinde hemen gezinmek için masaüstü widget seçeneklerinizi özelleştirin.
► GENİŞ VİDEO KOLEKSİYONU: Videoları birden çok kategoride doğrudan oynatarak heyecan verici mobil Internet deneyimi yaşayın!
► FLAŞ HABERLER: Baidu Tarayıcı, birden çok kaynaktan haber içeriğini otomatik olarak toplayarak flaş haberlere hızla erişerek göz atmanızı sağlar.
► EĞLENCELİ RESİMLER: Sevdiğiniz tüm resim kategorilerinde (güzel kadınlar, ünlüler, komedi, animasyon vb.) gezinin!

Ekli dosyalar

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

beruk

Üye
Apk yokmu zip indiremmedim

hakjan01

hakjan01

Üye
Markette ücretsiz market linkine tıklayıp indirebilirsiniz

Ben bu siteye uygulamari eklentiden indirmek icon giriyorum. İstesem marketten zaten indiririm ama bulundugum yerde 3g cekmiyor ve marketten uygulama indirmek bir zulum oluyor.uygulamalar eklentiye eklenip oyle konu acilsin lutfen.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu siteye uygulamari eklentiden indirmek icon giriyorum. İstesem marketten zaten indiririm ama bulundugum yerde 3g cekmiyor ve marketten uygulama indirmek bir zulum oluyor.uygulamalar eklentiye eklenip oyle konu acilsin lutfen.

Site ile ilgili bölümüne konu acabilirsiniz.
Her konuya eklenti yapamam sadece popüler uygulamalar icin bunu yapıyorum.

Üst Alt