Yardım Bağlantı sorunu

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Samsung a9 telefonda bağlantı sorunu wifi ve mobil veri hızlı olduğu halde telefon algılasa bile internette sörf yapamıyorum Neredeyse saatte bir yeniden başlat yapmak zorunda kalıyorum. Bu da geçici oluyor.
Gınaa geldi bıktım sürekli yeniden başlat yapmaktan. Kalıcı bi çözümü var mı ?
Ne yapmalıyım ?
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Ben cihazın güvenlik sertifikalarını sıfırlamanızı öneriyorum. Olmazsa temiz bir hard reset yapın.
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Ben cihazın güvenlik sertifikalarını sıfırlamanızı öneriyorum. Olmazsa temiz bir hard reset yapın.
Sertifikaları devre dışı bıraktım bu seferde sitelere giriş yapamadım açılmadı. Hard reset değilde geliştirici seçenekleri aktifleştirdikten sonra hatta blokada5 vpn yi yükledikten sonra oldu bağlantı sorunu blokada dan kaynaklanmış olabilir. Son çare hardreset
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt