Bağlantı seçin??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diablojinn

Üye
    Konu Sahibi
Bağlantı seçin??
benim telde video izlerken yada oyun oynarken durmadan Bağlantı secin diyip duruyor deli oldum avea dan internet servisini kapattırdım bu seferde wireless baglantı secin diyip duruyor bunu nasıl düzeltebiliriz 3 kere fabrika ayarlarına döndüm sonradan yüklenen her programı kaldırdım orjinal programları var birde ovi den güncellenen şeyler var..şimdiden teşekkürler

buketcik

buketcik

Üye
slm tel e 250 mi yoksa başka birşeymi

diablojinn

Üye
    Konu Sahibi
nokiaC6-01 S^3

slant1111

slant1111

Üye
uygulamalardan biri internete baglanmak istyo sanırım.onları kontrol et.bide kamera ayarlarndan konumlandrmaya hayr de arkadasm

diablojinn

Üye
    Konu Sahibi
uygulamalardan biri internete baglanmak istyo sanırım.onları kontrol et.bide kamera ayarlarndan konumlandrmaya hayr de arkadasm

fabrika ayarlarına donunce kamera Düzelmiyormu bi kontrol ediyim birde swonradan yuklenen her programı sildim hatta icinde ccn news falan cıktı onlarıda sildim hala diyor..,

buketcik

buketcik

Üye
kontrol paneli/ayarlar/bağlantı/hedefler/internet aç.sonra sebekeni gösterecek onu seç en altta erişim noktası kullanı otomatik yap düzelir

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
yalnız otomatik yaparsan direk sormadan bağlanır, en son yükledğin programlara göz at, birde ana ekranda mail facebokk vb internet baglantısı gerektiren uygulamaları kaldır

• Beğen
Tepkiler: buketcik
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt