bady sporuyla ilgilenenler VARMIII ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreakcali

emreakcali

Üye
    Konu Sahibi
bady sporuyla ilgilenenler VARMIII ?
ARKADASLAR BADY İLE İLGİLENEN ARKADASLAR YAZSİN BURAYA PAYLASİRİZİSTE BİSEYLER

mayday_

Üye
ben 2 ay kadar gitim hala gidiyorum ama zaman darlıgından anca haftada bir kez gidebiliyorum

Quattro

Quattro

Üye
Evde dambıl falan var işte amatörce bişeyler yapmaya çalııyoruz.. :D

tt82

Üye
Bi ara gittim sanırım 8 ay ama daha sonra bıraktım ama şunu anladım ki bırakmaman lazım çünkü vücudun inanılmaz bozuluyor.Bence kas yapmak deilde atletik yapıya sahip olmak için çalışılmalı.Gerçi benim içiin biraz geç oldu ama :) :) :) :) :) :) :) :)

hakanfb

Üye
paylaşalım ne bilmek istersin "body" ile ilgili?

Layblood

Üye
Bende gittim yaklaşık 5 ay.İnsan bir süre sonra aynı hareketleri yapmaktan sıkılıyor.Bırakınca kazandığın güç geri gitmiyor ama kazandıgın kaslar gidiyor :).

hakanfb

Üye
Hakikaten en iyisi başka bir spor yapmak çünkü bir süre body yapıp bırakırsan, amiane tabirle sarkıosun 8)

emreakcali

emreakcali

Üye
    Konu Sahibi
ya buraksan bile yediklerine dikkat edecen yagli yemicen ondan bozuluyo yoksa niye bozulsun alakasi yok bence

emreakcali

emreakcali

Üye
    Konu Sahibi
bide benim istanbullu arkadaslara sorum olacak adanada hic biryerde
megamass 4000 bulamiyorum satildigi yeri ve fiyatini bilen varmi acaba?

the_patriot

Üye
arkadaşım mrb bende yaklaşık 4-5 senedir body ile uğraşıyorum,türkiye şampiyonu arkadaşlarım var bu dalda,biraz daha erken başlasaydım belki bende de iş vardı ; megamass 4000 olan yeri biliyorum ama orda satılmıyor satılan yeri bilmiyorum kusura bakma
ayrıca herkese tavsiye ederim sakın bırakmayın body i

emreakcali

emreakcali

Üye
    Konu Sahibi
ismi ne acaba turkiye sampiyonu arkadaslarinin kac senesinde omus

the_patriot

Üye
ismi emre 99 tr şampiyonu

kamilitan

Üye
ben bir yıldır ugrasıyorum yeni baslayan arkadaslar icin soyluyorum arastırmadan kulktan dolma bilgilerle gelişi guzel hareketlerden kacınsınlar daha sonra geri donulmesi zor vucut kas bozukluklarına yol acabilriler dogru teknikle calısmak cok önemli cok agır kaldırıcam diye bir sey yok herkesin vucut yapısı farklı oldugu icin her vucuda göre calıstırılması gereken kas gruplarıda farklı olucaktır instructor ınızı iyi dinleyin o ne diyosa dogru bicimde uygulamaya calısın bence herkes yapmalı cok yararlı bir spor.
saygılar...

BuqraFeb

Üye
Arkadaşlar o nedir Ya kusura bakmayın hiç duymamıstım:D

kamilitan

Üye
ayrıca bu sporu yaparken az önce sorulan megamass 4000 gibi urunler icin soyluyorum cok fazla bu tarz seyler kullanmak dogru değil dogal besinler cok daha saglıklıdır arkadaslar unutmayın fazl siskin bir vucut daha kuvvetli ve sağlıklı olucak diye bir kaide yokturr.ARABANIN KAPORTASI DEĞİL KAPORTANIN İCİNDEKİ MOTOR ÖNEMLİDİR...
saygılarr...

abdul

Üye
Originally posted by hakanfb@Apr 18 2005, 12:17 PM
Hakikaten en iyisi başka bir spor yapmak çünkü bir süre body yapıp bırakırsan, amiane tabirle sarkıosun 8)
[post=33732]Quoted post[/post]​

olmamiii beeeeeeee

emreakcali

emreakcali

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by kamilitan@Apr 23 2005, 05:30 PM
ayrıca bu sporu yaparken az önce sorulan megamass 4000 gibi urunler icin soyluyorum cok fazla bu tarz seyler kullanmak dogru değil dogal besinler cok daha saglıklıdır arkadaslar unutmayın fazl siskin bir vucut daha kuvvetli ve sağlıklı olucak diye bir kaide yokturr.ARABANIN KAPORTASI DEĞİL KAPORTANIN İCİNDEKİ MOTOR ÖNEMLİDİR...
saygılarr...
[post=37629]Quoted post[/post]​
arkadasim dogru söylüyorsun dogal besinler herzaman daha ii dir
ama dogal besinlerle 1000 kalori almak bide bunu sindidirmek bide üstüne calismak oldukca zor
hem belli bi zamandan sonra protein ve aminoasit destegi sart ortalama 1 seneden sonra gelisme oldukca yavasliyo

Üst Alt