Bademcik ameliyatı oldum arkadaşlar öneriniz lazım :(

Sponsorlu Bağlantılar

serif55

serif55

Üye
    Konu Sahibi
Bademcik ameliyatı oldum arkadaşlar öneriniz lazım :(
03.06.2013 tarihinde sabah saatlerinde yıllardır bana ızdırap olan bademciklerimden kurtuldum arkadaşlar.

Senede 4-5 kere enfeksiyon kapar her enfeksiyondada benden en az 3 kilo götürürdü bende mecbur kaldım 24 yaşına girmeye az kalmışken aradan cikarayim gitsin artık dedim iyimi yaptım kotumu yaptım bunu ilerleyen zamanlarda gorucez bakalim..

Ameliyattan çıktıktan 2 saat sonra konuşabildiğimi gören doktor istersem hastanede yatmadan evime gidebilicegimi soyledi bende hastane ortamını sevmedigimden evime gittim.

Doktorum 1 haftadan sonra bogazlarimda ağrı olucagini ve bu agrinin kulaklarımada vurucagini bunun bilincinde olmamı söyledi bende ok ledim baska secenek yok tabi :) ağrı kesici igne, agri kesici şurup, bi de suda eritilen antibiyotik yazdı amaa...

Konuyu sizlerle paylasmaktaki amacım birkaç sorunum var; eğer içinizde bu ameliyatı olmuş yada bunun hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

1. İlk 3 gün sadece dondurma ve su icebildim diyette yazan diğer besinleri alamadım çünkü ya bogazim yandı yada takılıyordu sürekli, internette arastirdigima göre çoğu kiside hatta %95 inde böyle bi problem yokmuş bende neden olmuş olabilir?

2. Doktorun söylemiş olduğu ağrı bende 4. günde başladı, ve öyle böyle bir ağrı değil yani anlatamam size kafamı duvarlara vurucak kadar ağrıtıyor kulaklarimada vurduğu için fazladan acı hissettiriyor bana, bu kadar şiddetli olmasının nedeni varmı yada olması gereken bu mu bilmiyorum??

3. 5. günden itibaren uyanmaktan çok korkar oldum çünkü üstte anlattığım ağrı genelde uyandığımda oluyordu ve bunu engelleyemiyorudum hani 1 saat bile uyusam kalksam aynıydı, sizdede boylemi oluyordu yani normalmi bu

4. İğneler etkili oluyor bu agrida ama sadece 5 yada 6 saat kalıyor vücutta ondan sonra yine aynı, şurup un bi etkisini görmedim sinirlendim attım çöpe, antibiyotigide icioz ama bakalim. Sormak istediğim ağrıyı azaltacak bir yöntem varmidir bildiğiniz acaba?

5. Ben bu ağrıyı tahminen kaç gün daha cekicem bilen varsa anlatsin aglayacak duruma geliyorum her sabah uyumaktan korkar oldum zayifladim iyice halsiz kaldım bana yardımcı olurmusunuz dostlar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
klasik yat ve dondurmanı ye

serif55

serif55

Üye
    Konu Sahibi
Artık dondurmada acı vermeye başladı ağrı yapmiyor acı veriyor bu yüzden cok az yiyebiliyorum sadece soğuk su kesmeye başladı günlük ağrılarımı

Çok tatlı canlı da değilimdir yani kolay kolay ağlamam sızlamam

Üst Alt