badaya tekrar donus cok onemli uyarilar!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
badaya tekrar donus cok onemli uyarilar!!!
arkadaslar beni bilen bilir 2 sene bada yani 8500 kullandiktan sonra satip yurt disindan sonyerocson xperia arc s aldim be bir hafta once telf yasal takip mesaji geldi imeiniz klonlanmistir kapanacaktir arastirdim ve vahim sonuc telefonumu telefoncuya verdim ve yerine eski bir telefon olan wavemi aldim sakin ola yurt disindan samsungdan baska cihaz getirtmeyin cunku samsunglar herturlu kirilmaya hacklemeye musait diger bir sorum telefonumda samsung apss yok widgetlerde mevcut tikliyom hicbi tepki yok neden olur bilen varmi

furkey

Üye
arkadaslar beni bilen bilir 2 sene bada yani 8500 kullandiktan sonra satip yurt disindan sonyerocson xperia arc s aldim be bir hafta once telf yasal takip mesaji geldi imeiniz klonlanmistir kapanacaktir arastirdim ve vahim sonuc telefonumu telefoncuya verdim ve yerine eski bir telefon olan wavemi aldim sakin ola yurt disindan samsungdan baska cihaz getirtmeyin cunku samsunglar herturlu kirilmaya hacklemeye musait diger bir sorum telefonumda samsung apss yok widgetlerde mevcut tikliyom hicbi tepki yok neden olur bilen varmi

Bişey derdim de neyse... Arkadaşım takibini yapacaksın pasaport kaydını filan tabii ki yapacaksın sen bu işleri ne sanıyorsun? Samsung alınca farklı birşey olmayacak sen istediğin kadar hackle telefonu imeisi değişmez...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
furkeyin dedidigi cok cok cok dogru cihazi alirken pasaport kaydi varmi varsa belgesinin ibrazi

---------- Eklendi @ 08:04:41 ---------- Yazıldı @ 08:03:42 ----------

belge yoksa e devletten cihaz imei sorgula bolumunden kontrol bunlar cok onemli

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar siz beni yeni kullanici zannettiniz heralde pasaport kaydini yaptirdim cihaz da hic bir illegal bisey yoktu taki imeim calinana dek ben size ogut veriyom dersimide aldim bana ogut vermeyin kulak verin birde soruma cevap vermeye tesebbus ederseniz cok sevinirim

TheCower

TheCower

Üye
Git yeni imei attır niye geri verdin ki?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaslar siz beni yeni kullanici zannettiniz heralde pasaport kaydini yaptirdim cihaz da hic bir illegal bisey yoktu taki imeim calinana dek ben size ogut veriyom dersimide aldim bana ogut vermeyin kulak verin birde soruma cevap vermeye tesebbus ederseniz cok sevinirim

sanırım sorun bu ''bir sorum telefonumda samsung apss yok widgetlerde mevcut tikliyom hicbi tepki yok neden olur bilen varmi''

http://www.maxicep.com/bada-os-gene...-s8500-ve-s8530-getirenler-onemli-604671.html bu konudan sıkıntını çözebilirsin

salo74

Üye
arkadaşlar benim arkadaşımın telefonu kapandı neymiş klonlanmış diye hemen bilgi teknoloji müdürlüğümüdür nedir oraya gittik saolsun akadaşlar yaardımcı oldular telefonunun imeini numaraya ayarladılar telefon acıldı fakat tek hat kullanıyorsun

cubbalak

Üye
arkadaşım cihazı bana göndersen sana 50tl ye sapa sağlam güncellerdim keşke vermeseydin , sony xpreia o telefona %1000 çeker hem yazılım yönünden (android) hemde (medya) kalitesi açısından yanlış yapmışsın :((

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle skaptan arkadasa tesekurler fakat dosyalar alinti ve eksik azkalsin yukluyordum diger yorun yazan arkadas 50 tl felan olsa malesef o dediğin bi alt modele oluyor ızmir gibi yerde bile yapabilen çıkmadı telefonu geri alma imkanı var fakat çözüm yok teknoloji kurumu faturası olan telefon için tek hat kullanımına açıyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
dostum dosyalar eksik derken hherseyin yolunda olmasi gerek bi kac arkadasa bu yontemle yukledik

---------- Eklendi @ 08:03:46 ---------- Yazıldı @ 08:00:39 ----------

linkleri duzeltiyorum farkina vardim :)

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
tamam skaptan kardes on numarasin

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
insallah isini gorur

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
kardes sagol fakat cok eksikler mevcut fakat 5 kere ve farkli denemem sonucu hallettim simdi diger sorun ki bitmiyor 2.0 a nasil yukseltecegim kkvvxca sistemim kies bu uazilim yukseltilemiyor gibi bisey doyor

---------- Eklendi @ 22:07:06 ---------- Yazıldı @ 22:01:13 ----------

pardon 8500jvkc1

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
kardes sagol fakat cok eksikler mevcut fakat 5 kere ve farkli denemem sonucu hallettim simdi diger sorun ki bitmiyor 2.0 a nasil yukseltecegim kkvvxca sistemim kies bu uazilim yukseltilemiyor gibi bisey doyor

---------- Eklendi @ 22:07:06 ---------- Yazıldı @ 22:01:13 ----------

pardon 8500jvkc1

dostum bunu yükle sorun düzelir sonra güncellemeleri alabilirsin

eger yine aynı hatayla karşılaşırsan

şu konudaki http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/wave-s8500-bada-1-0-2-orjinal-firmware-donus-604641.html bölümünde

''Dosyaların içinden çıkan Videodaki gibi işlemleri yapınız.''
Video da yapılan kod alman kodudur programa yapıştırmanız gereken Tur kodu:

Tur kodu: 47542D5338353030424141545552

şu kısımı yapman gerekiyor ( eger güncelleme yapmazsa)
bu hatadan dolayı ''kies bu yazilim yukseltilemiyor''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt