badaTURK - TÜRKİYE Teması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
grafikeer

grafikeer

Üye
    Konu Sahibi
badaTURK - TÜRKİYE Teması

ALTTAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ
İYİ GÜNLERDE KULLANIN...

Yalnızca Duvar Kağıdını kullanmak isterseniz...

• Beğen
Tepkiler: hudaver2009, frager, carfeng ve 5 diğerleri

afacan15

Üye
ellerine saglık çok güzel olmuş

realatik

Üye
Bende begendim emeğine sağlık :oke: Bende bir ara Türkiye teması yapmayı düşünüyordum ama kırmızı beyaz renk tonları olduğu için,beyaz renk süperamoled ekranda en çok şarj tüketen renk olduğu için yapmamıştım,birkaç bişe hazırlamıştım ana wallpaper ve backgroundlar eğer kullanmak istersen ben paylaşıyorum sende kullanmak istersen kullanabilirsin

umitafy

umitafy

Üye
Elinize sağlık çok şık bir tema olmuş. Teşekkürler.

frager

frager

Üye
orjinale yakın işaretler olsa daha iyi olur kırmızı gözüde çok yoruyo

aybek1453

Üye
Ellerine sağlık kardeşim :)

grafikeer

grafikeer

Üye
    Konu Sahibi
Valla kırmızı - beyaz, ay ve yıldız bu güne kadar benim gözümü hiç yormadı yormaz da arkadaşım. Tema Türkiye konulu olunca başka renk karıştırmak olmaz diye düşünmüştüm.

Ayrıca herkes sadelikten yana olduğu için de orjinal ikonları kırmızı beyaz yaptım. Zaten beğenen kullansın diye paylaştım.

Bu kesinlikle tribünlere oynamak olarak da anlaşılmasın. Beğenilse ne olur, beğenilmese ne olur.

Bu paylaşımlarımın tek amacı var. Cihazı aldıktan sonra nedir ne değildir diye araştırırken bu forumu görüp baya bilgi edindim. Hep almak olmaz dedim ben de birşeyler yapabilir miyim? Elimden gelen bu oldu. Keşke daha işe yarar şeyler yapabilsem... Bada işletim sisteminin emekleme sürecinde herkes elinden geleni yapsın ve paylaşsın ki, seçenekler çoğalsın.

Yorumlar için herkese teşekkür ederim.

fbfbfb

fbfbfb

Üye
olayi saptirma kardesim elbette ay-yildizimiza bayragimiza goz yoruyo demeyi kastetmedim sadece ekran super amoled oldugu icin cok canli duruyo goz aliyo bu yuzden sahsi gorusum yoksa o ince detaylar sayisal gosterge menu acma tusundaki minik bayraklar muhtesem olmus bilmem anlatabildim mi

grafikeer

grafikeer

Üye
    Konu Sahibi
Bu mevzu uzar gider arkadaşım, ben kırmızı beyaz olması gereken birşeyi kırmızı beyaz yaptım ve paylaştım.
Ben "süper amoled ekranda canlı durmaz, gözü yormaz" ya da
"super clear lcd de varla yok arasıdır hatta bazen görünmez bile" gibi şeyler vaad etmedim ki kimseye.
neyse boşver, ben alınganlık ettim kusura bakma...

Bu arada "fbfbfb" sen kimsin? bu sayfada başka mesajın da yok.

fbfbfb

fbfbfb

Üye
fragci yim ben telden girdigim icin tr karakter yazamiyorum login olmuyo bende bu uyelikten girdim (operada bu sorun)

carfeng

carfeng

Üye
En az ücretli temalar kadar iyi olmuş ellerine sağlık

----------Eklendi @ 21:51:28 ---------- Yazıldı @ 21:49:50 ----------

Linkte sorun var düzeltirseniz sevinirim

Ataral

Üye
Komşu,
Dosya rapidshare den kalkmış...Nasıl download edebiliriz..

grafikeer

grafikeer

Üye
    Konu Sahibi
Link Yenilenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt