bada sıktı artık...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa1071

Üye
    Konu Sahibi
bada sıktı artık...
arkadaşlar bu bada iyice canımı sıktı telefonu satıp başta telefon almayı düşünüyorum 750 800 tl ye hangi telefonu almalıyım fikirlerinizi söylerseniz memnun olurum ...

Türe

Türe

Üye
galaxy ace var ama çok sorunu var diyorlar . 100-150 lira daha ekleyip nokia 701 alabilirsiniz . yok ekleyemem derseniz nokia 603 ve nokia 700 var :oke:

furkanosman

furkanosman

Üye
aslında ben xperia arc s düşünüyorum güzel cihaz. yurt dışından gelen arc s'ler 1000 lira civarı . 950lira filan

• Beğen
Tepkiler: afsim
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
tavsiye olarak sonyericson xperiya neo v tam sana göre fiyat da 750

Türe

Türe

Üye
evet skaptana katılıyorum neo v de güzel cihaz . Kardeşim hayırlı olsun bu arada moderatörlüğün :oke:

mustafa1071

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım :)

elvan1993

Üye
bence 100-150 daha ekle samsung galaxy w al 1.4 ghx işlemci ve android gayet iyi bence

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
bende 600 tl'ye xperia neo V aldım inan çok güzel cihaz oyun uygulama performansı çok güzel tavsiye ederim..

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
xperiya neo var aklında bulunsun :)

dantemustdie

dantemustdie

Üye
aslında ben xperia arc s düşünüyorum güzel cihaz. yurt dışından gelen arc s'ler 1000 lira civarı . 950lira filan

855 lira motorola atrix 4g dual core işlemci nvidia tegra gpu 1gb ram.google satın aldığı için yazılım sıkıntısı da çekmezsin 4.0 desteği de alacak resmen açıklandı.Arc s şık bir telefon ama özelliklerine göre pahalı bir cihaz onu alacağına 1123 lira htc evo 3d al

mcs003

Üye
motorola atrix kullandigim en iyi en stabil ve ucuz cihaz s2 ile nerdeyse ayni... sadece ekran farki var...

liverali

liverali

Üye
Lg p970 910 tl

dantemustdie

dantemustdie

Üye
motorola atrix kullandigim en iyi en stabil ve ucuz cihaz s2 ile nerdeyse ayni... sadece ekran farki var...
ben htc evo alacaktım ekran çok büyük diye almadım gs2 ve evonun ekranı tv kumandası gibi arkadas lg p970 demiş ama lg 1ghz işlemci 512 mb ram bu durumda atrix onun iki katı oluyor donanımsal olarak lg 2x den sonra ics güncellemesi alacak diye biliyorum ben bi de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt