bada beş para etmez bir işletim sitemiymiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
feyzammm

feyzammm

Üye
    Konu Sahibi
bada beş para etmez bir işletim sitemiymiş
böyle bi işletim sistemi olmaz ya bizim eski siyasetçilerin temelini atıp terkettiği projelerin aynısı

OğuzcanAbi

Üye
android

ercancagil

ercancagil

Üye
Yanılıyorsun Bada gayet iyi bir işletim sistemi yeterince stabil çalışıyor uygulama olarakta baya bir çoğaldı zaten. Market baya büyüdü. Yakın zamanda kaybolucaksın markette.

Anußis

Anußis

Üye
android kadar uygulaması yok ancak . bence en stabil işletim sistemi tabi bu şahsi görüşüm androidde kullandım tabi ancak bada forever diyebilirim ... :oke: eğer memnun değilsen sat gitsin telefonunu

feyzammm

feyzammm

Üye
    Konu Sahibi
inşallah dediğiniz gibi olur oçıktı bu çıkacak çoğalacak deneme aşamasında bilmem ne olmuş bilmem ne olucak sonuç hiç inşallah çoğalır dediğiniz gibi

sieg

Üye
ne uygulama var ne oyun doğru düzgün. olanlar da paralı.spoflu kullanıyorum.ara ara kitleniyor reset atıyor.spofsuz kullandım reset atamadı ama bomboş telefon oldu o zaman.hız mız diyozda.bişey yüklemedikten sonra ne işimize yarar hız

halil45

Üye
wave s8500 çok güzel bi telefon ama destek sıfır, bada işletim sisteminin daha çok yol alması gerekiyor... android gelirse wave için hemen geçerim... bu gidişle bada 2.0 ında ne zaman geleceği belli değil 2011 ilk çeyreği deniyordu son çeğreğine bıraktılar ne yapıyorlar belli değil.... insan düşünmüyor değil telefon satmak için yapılan reklam gibi geliyor mesela ben 2 tane arkadaşa tavsiye ettim bada 2 yi anlattım ve wave 2 aldılar, bana hala sorup duruyorlar bada 2 çıkacak dedin ama hala çıkmadı diye keşke biz androidli bi telefon alsaydık diyorlar bu işletim sistemi eski samsung işletim sistemi gibi diyorlar haklılar da insan bu kadar oyalanmaz ki çıkaracaksan çıkar artık şu bada 2 yi de bizde kurtulalım sizde kurtulun artıkkkkkkkk.......

berkcombil

Üye
Yaklaşık 6 ay wave kullandım.Cihazın donanımı 10 numara fakat Bada bu donanıma göre oldukça hafif kalıyor.Düşünün Wave dediğiniz telefon Galaxy S ile aynı donanıma sahip ama biri Android öteki Bada.Ardından aklıma şu geldi wave nedir?İlk Badalı telefon değil mi?Demek ki neymiş Wave aslında Badayı tanıtmak için çıkarılmış eksiksiz bir telefonmuş,aslında Bada dediğiniz alt-orta sınıfa uyumlu bir işletim sistemiymiş.Öyle olmasa Samsung bu sene waveden daha üst donanıma sahip bir Badalı çıkarmaz mıydı?Bu yüzden ben şunu bilir şunu söylerim,Wave üst donanıma sahip olsa da işletim sistemi olan Bada yüzünden ondan ancak alt sınıf telefon desteği alırsınız:bann:

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01
|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
Yaklaşık 6 ay wave kullandım.Cihazın donanımı 10 numara fakat Bada bu donanıma göre oldukça hafif kalıyor.Düşünün Wave dediğiniz telefon Galaxy S ile aynı donanıma sahip ama biri Android öteki Bada.Ardından aklıma şu geldi wave nedir?İlk Badalı telefon değil mi?Demek ki neymiş Wave aslında Badayı tanıtmak için çıkarılmış eksiksiz bir telefonmuş,aslında Bada dediğiniz alt-orta sınıfa uyumlu bir işletim sistemiymiş.Öyle olmasa Samsung bu sene waveden daha üst donanıma sahip bir Badalı çıkarmaz mıydı?Bu yüzden ben şunu bilir şunu söylerim,Wave üst donanıma sahip olsa da işletim sistemi olan Bada yüzünden ondan ancak alt sınıf telefon desteği alırsınız:bann:

teşekkürler arkadaşım. yorumunuz güzeldi, hissiyatıma tercüman oldunuz.

ozan2020

ozan2020

Üye
Market cogaldı eet :d bir ton tema var bada beş para etmez samsung androide daha çok önem veriyo hatta waveyi satıp samsung galaxy s 2 alcam bugün

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye

Kesinlikle haklısın

feyzammm

feyzammm

Üye
    Konu Sahibi
telefonu alalı neredeyse bir yıl oldu bir yıldır şu olacak bu olacak insanları oyalamaktan başka bişey değil parayı alırken alıyolar cihazı 1000 liraya aldı sonuç koca hiç bedava verdiklerini kendileri kullanıyomu acaba eminimki samsung çalışanları bile badalı kullanmıyolardır kendilerine androidli yapmışlardır cihazın hakkını yemeyelim desteklediği birçok özellik birçok cihazda yok mesela nemi oynattığı video formatları avı dıvıx en can alıcısı mkv daha önce hep symbianlı kullandım ama bu formatta filmleri proyla oynatabiliyodum ama bunda öyle bi sorun yok bideeeeee şu spb shell 3d badaya gelse ozaman tadından yenmez bea bu alet :bigstar:

grafikedy

grafikedy

Üye
Market cogaldı eet :d bir ton tema var bada beş para etmez samsung androide daha çok önem veriyo hatta waveyi satıp samsung galaxy s 2 alcam bugün

Wave kullanıyorum demişsin ama profilinde Nokia 2600-C kullandığın görünüyor. Eğer telefonunu değiştiysen güncelleme yapmıyor diye Bada'ya pek kızma istersen :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...