Bada 2.0 xxla1 custom Fw yükledim, Samsung Apps te Eski indirdiğim uygulamalar görünmüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
liverali

liverali

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 xxla1 custom Fw yükledim, Samsung Apps te Eski indirdiğim uygulamalar görünmüyor.
merhabalar , bu konuyu daha once de acmıstım aynı baslık altında yenilemek istedim lakin konu silinmiş,

Benim sorunum daha onceden samsung apps aracılıgı ile telden indirdigim oyun ve uygulamalar , Sayfam-indirilen ler arasında listelenmemesi bada 2.0 lardan bir beta surumu haric diger butun surumlerinde aynı sorunu yasıyorum 1.2 ye donunce karttaki indirdigim tum uygulamaları goruyorum.

kammpanya ile ve mobil odeme ile alip indirdiğim oyunlari bu sorun nedeni ile tekrardan kuramıyorum kieste zati gorunmuyorlar.

daha once kımse boyle bır soorunla karşilalmamıs yardımcı oalbilirseniz sevinirim.

bir de kies te aldıgımız rehber backup ini SII ye aktarabilirmiyiz ?

yardımlarınız icin şimdiden teşekkur ederim.

ceycey111

ceycey111

Üye
Görünüyo olması lazım
bilgisayardan kiese girin hesabınızla giriş yapın ve sağ üstte sipariş geçmişini göster diyin indirdiğiniz uygulamalar gözükür

liverali

liverali

Üye
    Konu Sahibi
malesef belirttiğim gibi siipariş geçmişinde de yok. sadecce telde gorebiliyom 1.2 ye donunce worm,buble fill ,finger prints,plants and zombies ... gibi uygulamalarımı goremılıyorum. sıfr bu yuzden bada 2.0 dan 1.2 e donecem .

ceycey111

ceycey111

Üye
dönsenizde bişi değişmez bilgisayardan samsung appsa girdiğinizde sağ yukarda alışveriş sepeti gibi birsey var onun sağındakine tıklayın sonra sipariş geçmişini göster diyin

liverali

liverali

Üye
    Konu Sahibi
dönünce düzeliyor.hiç olmazsa telefondan gorebiliyorum indirdiklerimi. 4-5 defa bada 2.0 dan 1.2 ye donus yaptım , 1.2 rom unda sorun yok bide hatırlamıyorum beta bata2.0 rom unun 1 tanesinde de sorun yasamamıstım. Kieste sipariş geçmişinde 32 sayfa yazılım indirdim fakat aralarında yok görünmüyorlar. hatta telefona 2.0 kurduktan sonra yukledigim-kullandııgım uygulamalar bile telefonun icinden indirilmişler kısmında gorunmuyor.

ceycey111

ceycey111

Üye
Ben böyle bi sorun yaşamadım
ama siz bilirsiniz 1.2 de gözüküyorsa geçin :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşım eger bilgisayarında belgeler samsung dosyasının için de bir silinme yada bozukluk olduysa kesin sebebi budur ayrıca eger satın aldıgın uygulamalar olaki pc ne format attın yada onarma yaptın kies de silindi yada öldü yan yattı yada samsung belgeler apps klasörün silindi bozuldu parçalandı :) bu kadar şey başına gelse bile bada 2 offical sürümlerden biri yüklü olsa bile samsungsuportta bi mail atıyorsun kies hesabında kayıtlı olan maille o satın aldıgın uygulama oyun tema ne varsa hizmete sokuyorlar tekrar indirebiliyorsun

iyi forumlar

başıma geldi araştırdım kesin çözüm :)

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye
merhabalar , bu konuyu daha once de acmıstım aynı baslık altında yenilemek istedim lakin konu silinmiş,

Benim sorunum daha onceden samsung apps aracılıgı ile telden indirdigim oyun ve uygulamalar , Sayfam-indirilen ler arasında listelenmemesi bada 2.0 lardan bir beta surumu haric diger butun surumlerinde aynı sorunu yasıyorum 1.2 ye donunce karttaki indirdigim tum uygulamaları goruyorum.

kammpanya ile ve mobil odeme ile alip indirdiğim oyunlari bu sorun nedeni ile tekrardan kuramıyorum kieste zati gorunmuyorlar.

daha once kımse boyle bır soorunla karşilalmamıs yardımcı oalbilirseniz sevinirim.

bir de kies te aldıgımız rehber backup ini SII ye aktarabilirmiyiz ?

yardımlarınız icin şimdiden teşekkur ederim.

selam anladığım kadarıyla kies e bağlanıp bada 1 sürümlerinde olduğu gibi güncellemeleri almak ve app ye bağlanıp uygulama indirip kuramıyorsun aynı sorun bende de var çözüm bulabildin mi?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
selam anladığım kadarıyla kies e bağlanıp bada 1 sürümlerinde olduğu gibi güncellemeleri almak ve app ye bağlanıp uygulama indirip kuramıyorsun aynı sorun bende de var çözüm bulabildin mi?
yazmıştım ama birkere daha kopyala yapıştır yapayım

arkadaşım eger bilgisayarında belgeler samsung dosyasının için de bir silinme yada bozukluk olduysa kesin sebebi budur ayrıca eger satın aldıgın uygulamalar olaki pc ne format attın yada onarma yaptın kies de silindi yada öldü yan yattı yada samsung belgeler apps klasörün silindi bozuldu parçalandı :) bu kadar şey başına gelse bile bada 2 offical sürümlerden biri yüklü olsa bile samsungsuportta bi mail atıyorsun kies hesabında kayıtlı olan maille o satın aldıgın uygulama oyun tema ne varsa hizmete sokuyorlar tekrar indirebiliyorsun

iyi forumlar

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye

yazmıştım ama birkere daha kopyala yapıştır yapayım

iyi forumlar

Skaptan selam , yardımın için teşekkürler , iyi niyetinle yazdığının farkındayım ama sen sorunu anlamadın.. bendeki kies ve dosyaları sağlam, hatta iran kies inden ndrive indirdim fakat telefonu takıp kurmak istediğimde. kiesten telefonun rehberine ulaşabiliyorum yada fotolara .. ama iş güncelleme yapmaya geldiğinde ya da app den indirdiğin programı telefona kurmaya geldiğinde bu aygıt desteklenmiyor diyor ve desteklenenler listesinde kendi modelim 723 çıkıyor. samsung ile görüştüm benim telefonuma uygun fw yayımlanmadığı için kies desteklemiyor. buna çözümün varsa görüşelim lütfen...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
senin telefonun modeli ve sürüm numaralarını yazarmısın kardeşim hemen çözüm bulacam sana bu akşam ok konuyu takip et anladım sanırım bi praoğram vereceğim dediklerimi yap sorun kalmayacak

şimdi işim var ilğilenemiyorum fazla akşam 6 gibi

turgut1817

Üye
bada 2.0 stabil değil. Çok yavaş. bada 1.2 arıyorum. Kesinlikle bada 2.0 yüklemeyin. Benim 8530 wave 2 çok kasıyor. Tavsiye etmem. ALmanyadan almıştım. Kies ten yükledim. ORjinal. Almanya çıkışlı olduğu için bada 2.0 oradan rahat yükleniyor. Ama dediğim gibi bada 2.0 çok yavaş ve kasıyor.

liverali

liverali

Üye
    Konu Sahibi
ustalar benim kies te kısmen herhangi bir problemim yok ( telefon üzerinden bir kac indirdigim uygulamanın sipariş geçmişinde görünmemesi dısında ) ve bu şipariş geçmişinde listelenmeyen uygulamalarımı 1.2 custom rom yuklesemde orjinallerine de donsem telefonun KENDISINDE kieste değil , görebiliyordum ve tekrardan indirebiliyordum bada 2.0 da bu indirdigim uygulanmalar; indirilmiş gecmişi ve sipariş gecmişinde gorunmuyor, bu yuzden ben tekrardan 1.2 rom una geri dondum.

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye
senin telefonun modeli ve sürüm numaralarını yazarmısın kardeşim hemen çözüm bulacam sana bu akşam ok konuyu takip et anladım sanırım bi praoğram vereceğim dediklerimi yap sorun kalmayacak

şimdi işim var ilğilenemiyorum fazla akşam 6 gibi

slm sanırım benim telefonun modelini istedin yanlış anlamadım umarım :) model Wave723 GT-S7230E sürüm bada 2.01201092029lıss723mxxla1 haber bekliyorum.teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt