BADA 2.0 sms limiti yükseltmek ! içerde :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
BADA 2.0 sms limiti yükseltmek ! içerde :)
arkadaşlar öncelikle bu sorun benım ıcın önemliydi 10 sms limiti yetmıyordu , son cıkan fw yi paylaşan arkadaşımızın fwsinde limit 100 iyi kötü yetti ama bunu kendimizce nasıl düzenleyebileceğimizi araştırdım , badaturkiye den mod MemHT ' e yönlendirmeleri için teşekkürler

bu cfw yı şiddetle tavsiye ediyorum:
- Mesajı Rapor Edin#/s8530xxla1-tuerkce-t12995.html

şimdi öncelikle stune 1.0.6 surumunu ındırıyoruz !

önce bada 2.0 yüklü telefonuzumuzu usb ye takıyoruz ve stune programını çalıştırıyoruz ,ardından auto connect tıklayarak gerekli config ayarlarını değiştiricez unutmayın her değişimden sonra telefona res atmanız gerekiyor !!

ADIM 1: systemFS\Settings\PreConfigura tion\Default\Registry ve MsgSettings.ini dosyasını bularak sağ tıklıyoruz ve copy diyioruz yer olarakda masaüstünü işaretleyip ok diyoruz ve notpad aracılığı ile açıyoruz !!

açılan yerde SMS_RCPT_MAX_COUNT=10 bu uzantıyı bulup 10 olan rakamı istediğinize göre değiştirip kaydedin ben 500 yaptım

daha sonra var olan orjinal msgsettings.ini dosyasını sağ tıklayarak delete yani siliyoruz daha sonra masa ustunde bulunan kendi editlediğimiz MsgSetting.ini dosyasını stune içine sildigimiz msgsetting dosyasının bulundugu alana tutup atıyoruz bunu 3-4 defa yapın kopyalama animasyonu cıkacaktır cıkmayada bılır !! telefonu res atıp tekrar stune baglıyor ve auto connect dıyıyoruz !!
2. ADIM : bu sefer settings default registry den yenıden MsgSetting.ini yı bulup sağ tıklayarak copy sekmesı aracılıgı ıle yenıden masaustune alıyoruz ( masaustunuzdekı eskı dosyayı sılmeyı unutmayın ) aynı işlemı burdada yapıyoruz SMS_RCPT_MAX_COUNT=10 var ben bunu 10 yerıne 500 yaptım ve aynı ıslemle eskı dosyayı sağ tıklayıp delete dıyoruz !! ve masaustunde editlediğimiz dosyayı gene 3-4 defa sıldıgımız eskı dosyanın yerıne atıoruz hemen gozukmuyor dert etmayın resden sonra gozukecek !! tele bırdaha res atıyoruz !!

3.ADIM: aynı yaptıgınızı ıslemı yine soldakı menuzden settings default registry den yapıyoruz,sağda MsgSetting.ini yı sağ tılayarak copy yapıp masaustune alıyoruz ve notepad ile açarak bunu değiştiriyoruz SMS_RCPT_MAX_COUNT=500 normalde 10 ben 500 yaptım !!

4.ve son ADIM: soldaki menuden direk registry ye cıft tıklıoruz hepsınde oldugu gıbı yıne MsgSetting.ini yı buluoruz son olay bu masaustune almak ıcın sag tıklayıp copy dıyoruz notepad ıle acarak ; karsımıza gelen yazı ıse şöyle
#MSG_SETTING
AUTO_DELETE=0
RECENT_LOG=1
DEFAULT_T9=0
RCPT_INPUTMODE=2
SMS_RCPT_MAX_COUNT=10
MMS_RCPT_MAX_COUNT=10
INITIAL_VIEW_TYPE=0
EMAIL_INITIAL_VIEW_TYPE=-1
MSG_DISPLAY_MODE=0
MSG_ALERT_REPETITION=0
MSG_CT_SYNC=0

burdakı SMS_RCPT_MAX_COUNT=10 ben 500 yaptım
bunu kaydet dıyoruz ve copy yaptıgımız dosyayı sılıyoruz sag tıklayarak ve sıldıgımız yere masa ustunde editlediğimiz dosyayı atıyoruz ben bu atma ıslemını 3-4 defa yaptım ve sonkez res atıoruz mesajlara gırıp artık 500 kişiye tek partı sms gonderebılırsınız kendı tarafımdan denenmıstır

skaptan ve ceycey ' e + badaturkiye den mod MemHT'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim

anlamayan olursa elimden geldiğince yardımcı olurum

ceycey111

ceycey111

Üye
saolasın kardeşim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt