Bada 2.0 Mesajları SİM'e Kaydediyor Bilenler Lütfen Yardım Etsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 Mesajları SİM'e Kaydediyor Bilenler Lütfen Yardım Etsin
Arkadaşlar bir türlü bulamadım o kadar kurcalamamama rağmen bilen varsa lütfen yardım etsin

gs01

Üye
menüden ayarlara girdiğin zaman mesaj kısmı var oraya girince yok mu orada? ben bada2.0 ı silmiştim tam hatırlamıyorum

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
yok orda kayıt yeri die bişi yazmıor sabahtan beri bakıorum bulamadım

gs01

Üye
hımm msj hafızası hiç aklıma gelmemişti. bilen birileri çıkar yardım ederler umarım

clonexcell

clonexcell

Üye
ayarlar > genel > bellek buraya bak metin mesajlarını nereye kaydediyormus. bada 2 de sim e mesaj kaydetme yeri yok direk telefona kayıt ediyor.

mesajlara girdiginde altta gelismise tıkla sim mesajlarına mı kayıtlı bakabilirsin

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
gelişmişte sime kaydedio do bellek bölümünde ise böle bişi yok bende anlamadım bulamadım gitti

battlefield2

battlefield2

Üye
beni de deli etti lan 2 gb yer var ne sime atıyon atıyosan da mesajlarda gözüksün uğraştırıyor bu samsung ... :off::off::off:

• Beğen
Tepkiler: cellmanbash

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
bende anlamadım çıldırıcam arkadaş msj geldimi belli bile olmuor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
ayarlar > genel > bellek buraya bak metin mesajlarını nereye kaydediyormus. bada 2 de sim e mesaj kaydetme yeri yok direk telefona kayıt ediyor.

mesajlara girdiginde altta gelismise tıkla sim mesajlarına mı kayıtlı bakabilirsin

arkadaş doğru söylüyor

lagionaire

Üye
    Konu Sahibi
bizde yalan söylüor demedik o sadece yol göstermiş yinede saolsun.. bu ylla çözemedim ben ayrıca bellekte metin mesajlarını nereye kaydettiği yazmıo

cellmanbash

cellmanbash

Üye
bende kurcaladım ama olmadı hiçbiryerde bulamadım mesajları sim e kaydediyor hala...

----------Eklendi @ 08:23:56 ---------- Yazıldı @ 08:22:09 ----------

ilk 2 gün herhangi bir sorun yoktu 3. gün birden bire bu sorun ortaya çıktı

bbounce

bbounce

Üye
arkadaşlar bendede var aynı problem daha dogrusu vardı,sime kaydetmesının sebebı kısı lıstenızı sımde goruyor eğer kısı lıstenızı komple telefon hafızasına atarsanız düzelecektır,ben bu yolla toparladım ınsallah yardımcı olabılmısımdır...

pucini44

Üye
Arkadaşlar msj problemi yasayanlar hafıza kartını biçimlendirsin telefondan daha sonra telefonu sıfırlasın düzelecektir saygılar.!!!!!!!!!!

suskun_türk

Üye
beyler bu beta versiyonu boyle hatalar olur adı ustunde beta

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
arkadaşlar sorun değil telefona hard format atın yada ayarlardan factory miydi neydi reset atmaya tıklayın telefon fabrika ayarlarına dönsün sorun ortadan kalkacaktır

05volkan05

Üye
Arkadas c3510 kullanıyorum msjları sime kaydediyor kaç saattir bkıorm çözemedim nası telefon hafızasına kaydetcem yardım please :)

muharrem34

Üye
aynısı bende de oldu, orjinale döndüm , kies güncellemesi bekliyorum...

cellmanbash

cellmanbash

Üye
arkadaşlar bu mesaj problemi hala çözülmedi mi bir yolunu bulan yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt