az takipçili Türk kızlarının değil de..

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
az takipçili Türk kızlarının değil de..
çok takipçili (100bin) rus kızlarının beni takip etmesi sanırım Türk kızlarına olan tepkimi haklı çıkarıyor. fakat tabii ki genelleme yapmıyorum tüm Türk kızları aynı değil. ama neden acaba böyle oluyor anlamadım.. mankenler bile takip ediyor yabancı. işte bunları beni geri takip etmeyen Türk kızlarına ekran görüntüsü alıp göndermek istiyorum. he bu arada rus kızlarına takip isteği bile atmadım onlar takip etti.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
çok takipçili (100bin) rus kızlarının beni takip etmesi sanırım Türk kızlarına olan tepkimi haklı çıkarıyor. fakat tabii ki genelleme yapmıyorum tüm Türk kızları aynı değil. ama neden acaba böyle oluyor anlamadım.. mankenler bile takip ediyor yabancı. işte bunları beni geri takip etmeyen Türk kızlarına ekran görüntüsü alıp göndermek istiyorum. he bu arada rus kızlarına takip isteği bile atmadım onlar takip etti.
Seni kıllı kro hindi seni :yavrum:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İnsanımız biraz egolu sanırım. Yabancı profesyonel fotoğrafçılar gelip senin çektiğin fotoğrafa yorum yapabiliyorlar.
tam olarak ego da değil sanırım. başkalarını takip ediyor sonuçta. hem ego hem de başka bir şey var bunun altında

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
Çabuk çabuk

• Beğen