ayyıldızlı agac

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
ayyıldızlı agac
nevşehirin ürgüp ilçesine baglı bir köyünde,bahçesindeki agacı kurudu diye kesen köylü.agacın içindeki ay yıldızları görünce şaşırmış...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Güzell görünüyor ;;) Bunu ince ince dilimleyip süs haline getirebilir amcam ;;)

_GiTaRisT_

Üye
way canına..tesadüf dicem ama aşırı gerçekçi..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yok usta yaf o hile falan dil baya baya şekil cıkmıs way anasini yaf :wacko: :huh:

symbianboy

Üye
Türkün ağacı böyle olur :D

iz_düşüm

Üye
bence bunda kesin bi iş var :DD baksana hacı amca nasıl da poz veriyor... ve her ağaç kesiğinde mi çıkmış bu şekiller. garip yaw

iceboy

iceboy

Üye
Neden boyle seylere biturlu inanasim gelmiyor bilmiyorum.

Ayrica Ay-Yildiz kesiklerin birinde buyuk otekilerde kucuk yada sekil farkli falan. Yani buyuk bir kutuk'de sekilde bayagi buyuk ve kucuk kesikde de seklin kucuk olmasi gerekir. Burda oyle degil...

Insanlar boyle seylerin gercekligini kanitlamak istiyorlarsa alirlar abicim bir kamera, durumu canli canli cekerler. Keserler agacin govdesini gosterirler Ay-Yildiz'i. Bu kadar...

symbianboy

Üye
köydeki adamda kamera ne arasın :huh:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by symbianboy@Oct 20 2005, 12:25 AM
köydeki adamda kamera ne arasın :huh:
[post=194752]Quoted post[/post]​

katılıyorum

ayrıca yaşını başını almış adamın hıc ısı gucu yokmu hile hurdayla ugrascak cıkmış işte ayyıldız şekli ;;)

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
amca sekil poz vermis

FrontmaN

FrontmaN

Üye
o ağac ı müzeye koysunlar :)

iceboy

iceboy

Üye
Isini gucunu asmis adam kalkip gazetecileri cagiriyor ya! Ayrica bu adamin sanki hicbi akrani, tanidigi yok. Aralarindan biri ayarlar falan ve kararlasip heber yaparlar...

Kaldi ki koyde kamera yokdur fikride ayri bir dusunce tarzi tabi. Ben inandirmak istiyorsa cekmeli dedim, birinden alir bulur isterse dimi ya.

Ayrica sadece bu amca icin degil, boyle haberleri bildiren herkes icin diyorum. Bunun gibi nice haberler duyduk biz ve herbirine inansaydik..........................................

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yaf ii hoş diosun cekseydi kameraya die de hadi kamera var dielim bi dusunsene adam nerden bilsin agacın böle şekilli cıkacagınıda kesmeye kamerayla gitsin bakmış hakaten sekilli aramış cagırmıs nedir bunda cok ınanilmaz olan annamadım sonucta oda bi sekildir başka bi ulkede cıksa böle kimse sallamazdi ama ay-yıldız bizim ıcın anlam ifade edio o yuzden bu kadar sukse yapmıs :D

iceboy

iceboy

Üye
Ya elbette onemli Ay-Yildiz bizim icin. Ama onu konu etmekde cok yanlis bir davranis.
Agaci kestikten once cekmesine gerek yok zatenki. Yani bakti sekiller cikmis, alsin kamerayi sonra kestigini tekrar ortadan kessin bu kadar kolay... Sekil orda olduguna gore, kestiginde de cikacaktir yanisi.
En soldaki kesikde sekil buyuk cikmasi gerekirken kucuk cikmis ve dahasi, yildiz neredeyse ay kadar buyuklukte. Otekilerde ise daha farkli... Hmmmmm...

slayer

Üye
amcadaki bakışa bak ya...

ağac konusundada tesadüff

judge1903

Üye
adam önce ince ince dilimler ağacı sonrada satar tanesi 5 YTL ii para kazanır valla

serdar06288

serdar06288

Üye
allahın hikmeti işte ne edecen başka

fcinar53

Üye
ya allah aşkına neyi tartışıyorsunuz gene şerefsiz bir gazeteci haber bulamadı kendi haberini kendi yapıyor amcanın eline üç kuruş para gel amca seni gazeteye çıkaracam
tamam işte :eksi: :eksi: :eksi:

AntiTuk

Üye
tek kelimeyle mükemmel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...