aylık cepnet paketi ile internette hızlı gezinme

Sponsorlu Bağlantılar

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
aylık cepnet paketi ile internette hızlı gezinme
daha önce verdiğim program türkiye kullanımını kapattı. şu an fastun kullanıyorum mozilla firefox kullanıcıları programı kullanabilir girip bir üyelik alıp mozilla ad ons dan fastun eklentisini yada fastun.comdan yüklediğinizde artık resim ve yazıları sıkıştırarak gösterir böylece yaklaşık 5 kat daha hızlı açılır sayfalar normal internet kullanıcılarıda kullanabilir. ücretsiz bir uygulamadır. ve proxy sıkıştırması yöntemi kullandığı için internet güvenliğinizi sağlar yani ip adresiniz gizlenimiş olur ayrıca yasaklı sitelerede girebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: lord_keles

lord_keles

lord_keles

Üye
teşekurlerr.... uyguluycam :D

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
uygulamanı tavsiye ederim diğer yöntemlerle hızlandırma pek mümkün değil vodafonun veridiği hızı aşmak imkansız bu tür programlar girdiğiniz 1 mb lik bir sayfayı sıkıştırıp 200kb falan gibi yapıyor böylece bir sayfayı açarkan 1 mb yerine 200 kb veri almış oluyorsun o yüzden 5 ila 10 kata kadar daha hızlı açılıyor sayfalar.kotalı dsl kullanıcıları içinde tavsiye ederim kotalarının ömrü daha uzun olur :)

erdew

erdew

Üye
güzel bir programa benziyo ama karısık geldi bıraz ama deneyecem

khalig2

Üye
kardesim pasoword usarmameyi kabuletmio

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
Sitesinden trial için kayıt olur bir pasword alıp kullanıcı adı seçersen kabul eder

----------Eklendi @ 18:09:15 ---------- Yazıldı @ 18:02:57 ----------

Program ilk kurulduğunda gelen ekranda sorar trial kullanıcı pro kullanıcı triali seçeceksin siteden kayıt olmadıysan prodan bir kullanıcı adı ve şifre seçip bir mail yazacaksın siteden aldıysan pronun ilk açılışında gelen ekranı kapat pronun settinigse gir advanced kisminda kullanaci adı ve parola ister oraya yaz onayla çalışır

----------Eklendi @ 18:16:19 ---------- Yazıldı @ 18:09:15 ----------

Program ilk kurulduğunda gelen ekranda sorar trial kullanıcı pro kullanıcı triali seçeceksin siteden kayıt olmadıysan prodan bir kullanıcı adı ve şifre seçip bir mail yazacaksın siteden aldıysan pronun ilk açılışında gelen ekranı kapat pronun settinigse gir advanced kisminda kullanaci adı ve parola ister oraya yaz onayla çalışır

erdew

erdew

Üye
ya ben tam anlayamadım kurmamız gereken programın ismi ne

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
Mesajda sayfası var nitro ben örnek olarak bir program verdim dialup accelator yada slipstrem adıyla googlede arayabilirsin bir çok pro var aynı sistemle çalışan

aga8899

Üye
kullanıcı adıyla şifreyi siteden aldım kabul etmiyo.

aga8899

Üye
ya ben üyelik alamadım biri yardım etsin fazladan üyelik alabilen bana versin?

phasan

phasan

Üye
teşekkürler

Üst Alt