Aylık Cepnet Hız Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

sizce vodafone sınırsız aylık cepneti yakın zamanda bitirir mi?

• Kullanılan toplam oy
    10
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Aylık Cepnet Hız Sorunu
merhabalar,2010 yılından beri aylık sınırsız cepnet kullanıyorum zaman zaman sorunlar çıkarsada genel anlamda iyiydi ama son 10 gündür bağlantı sorunları yaşamaya başladım.normalde bağlantı varken birşey indirmeye kalkınca giderek bağlantı hızı düşüyor ve indirmeyi iptal ediyor şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Hocam aynı sorunlar bende de var 2G den 3G ye geçişte uzun sürüyor. İnternet bağlantısı oldukça yavaşladı ve nedenini de hala anlayabilmiş değilim. İyileştirmeler sonucu 96 kbps den daha yükselmesi gerekirken hızın düşüyor.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Hocam aynı sorunlar bende de var 2G den 3G ye geçişte uzun sürüyor. İnternet bağlantısı oldukça yavaşladı ve nedenini de hala anlayabilmiş değilim. İyileştirmeler sonucu 96 kbps den daha yükselmesi gerekirken hızın düşüyor.
bu gidişle vodafone aylık cepneti bitirmeye niyetli bunun içinde bağlantıları yavaşlatıyor olabiir...

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ben yaşamıyorum.hatta hız 150 kbps burada

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Aynen ben de yaşamıyordum dediğiniz gibi gayet normalde kota aşımında bile. Ama işte... Şimdi gerçekten çok kullanışsız.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bence geçici.banada oldu bu dedikleriniz ama üc gün sürdü.baglantı sorunu vardır

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
hadi bakalım İNŞALLAH benimde sorun en kısa sürede düzelir...

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
96 kbps artık kullanıcılar için yeterli bir internet hızı değil kısa zamanda buna el atılmalı. Umarım ya yeni paketler gelir ya da hızında bir değişikliğe giderler.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Ki Vodafone ülkemizde 4 Milyar TL iletişim ağı yatırımı yaptığını söylemiş, diğer ülkelerde artık oldukça ucuz fiyatlara sınırısz ve hızlı internet kullanımı varken, Türkiyenin gelişmemiş ülkeler sınıfındaymış gibi bundan yararlanamasını çok yanlış buluyorum.

• Beğen
Tepkiler: phasan
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
96 kbps artık kullanıcılar için yeterli bir internet hızı değil kısa zamanda buna el atılmalı. Umarım ya yeni paketler gelir ya da hızında bir değişikliğe giderler.
ayrıca 96 kbps sadece şehir merkezlerinde kullanılabiliyor merkezden en ufak bir uzaklaşmada bağlantı yavaşlamaya başlıyor...
Ki Vodafone ülkemizde 4 Milyar TL iletişim ağı yatırımı yaptığını söylemiş, diğer ülkelerde artık oldukça ucuz fiyatlara sınırısz ve hızlı internet kullanımı varken, Türkiyenin gelişmemiş ülkeler sınıfındaymış gibi bundan yararlanamasını çok yanlış buluyorum.

türkiyede vodafone 2g konusunda lider ama konu 3g ye gelince resmen turkcellin gerisinde kalıyor,artık türkiyede 4g adımları atılırken vodafone 3g hizmetine bence baya bir yatırım yapması gerekiyor...

mesutgaga

mesutgaga

Üye
vodafone un 3g sinde ne sorun var ki?

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
vodafone un 3g sinde ne sorun var ki?
şehir merkezinden uzaklaşıldığında bağlantı seviyesi azalıyor yani bence baz istasyonu sayısı az arttırılması gerekiyor,ama tabiki baz istasyonlarınıda mahallelerin içlerine yapmaması gerekiyor...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, phasan ve mesutgaga

Üst Alt