Duyuruyu Kapat

AYIN BURCU ASLAN ( 23 Temmuz 22 Ağustos )

 • 8 Ağustos 2009
 • 24668 Okunma
 • 11 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Grup: Ateş, erkek, pozitif, sabit
  Yönetici gezegen: Güneş
  Mitolojik : Güneş tanrısı Apollon
  Sembolü: Aslan
  Şanslı sayısı: 1-4
  Şanslı günü: Pazar
  Yönettiği Ev: 5. ev
  Karşıt burcu : Kova
  Hayvanları: Aslan kedi,leopar
  Şehirleri: Chicogo,Bombay,Philedelphia,Roma,Şam,Los Angeles,Prag
  Meslekleri: Aktör,Aktris, gösteri sanatları,manken,modacı,danscı, çiftçi,kuaför,mücevher tasarımcısı,öğretmen,mimar
  Değerli taş: Sarı safir
  Metali: Altın
  Renkleri: Koyu sarı,altın rengi,turuncu,kehribar
  Kokuları: Misk,portakal çiçeği,gül
  Çiçekleri: Sarı krizantim,ayçiçeği,kasimpatı
  Otlar: Ebe gümeci,anjelika,göz otu,
  Ağaçları: Portakal,limon,defne,hurma, ceviz,badem
  Baharatları: Karabiber,hardal,safran
  Yiyecekleri: Baharatlı et yemekleri


  KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:
  Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

  FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:
  Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu,onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

  ERKEKLERİ:
  Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanı ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu içinde, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur.Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar.Karşı cins çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir.Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler.Aslan burcu kişisi partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandıkları için, en küçük bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerini yitirirler. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir aslan erkeğinden kurtulmanız o kadar kolay olmayacaktır. O sizi seçmiş ise ona direnmeniz faydasızdır. Farklı aşkların kahramanı olmaya eğilimlidirler. Güçlü yapılarını çocuklarınada yansıtarak, onların mükemmel olmasına çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm özelliklerini taşır.

  KADINLARI:
  Son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmalarına rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazlar. Hatta ilişkileri tuhaf bir şekilde biter. Yaşamlarında çoğu kez çocuklarıyla sorunları olur. ve bu da evliliklerinin gölgelenmesine neden olabilir. Gençlik yıllarında acemi aşkların avcısıyken, yaşınız ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşamı asla düşünemez.. Duygulu romatik bile olsa, lüks yaşam arzusundan asla vazgeçemez. Hayatında daima ona eşlik edecek aşklar vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olacaktır. Dürüst olduğu için de, hayatındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almaz.. Aslan kadınları gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Siz de, her konuda bu özelliğkerini yansıtan kıyafetler ve eşyalardan almanızı isteyebilir. Takıların da yaşantılarında önemli bir yer tuttuğunu unutmayın.Bu kadın saygı duyduğu bir eşi olduğu zaman yaşantısındaki kişiyide mutlu edecektir.
   


  Yazan: Nillowa
 2. aslan kıraldır ya:oke:

  --------------- Ekleme ---------------

  pardon kral:kop2:
   
 3. burçdaşım :)
   
 4. yaşa harikayım bea:D:D
   
 5. :kop:
   
 6. süperiz:cool
   
 7. :oke::oke:
   
 8. Bn burçlara inananmam hangi burcum b,lmem bile :)
   
 9. piki :)
   
 10. doğrudur q:
   
 11. :D:D
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - AYIN BURCU ASLAN
  Doğum Ayınıza Göre Ruh Haliniz..(; Astroloji, Burçlar ve Fal 8 Şubat 2012
  2011 Ay Takvimi Astroloji, Burçlar ve Fal 23 Nisan 2011
  Dünya ile Ay çok fazla yaklaşacak!.. Astroloji, Burçlar ve Fal 7 Nisan 2011
  Burçların Aşk İçin Şanslı Ayları Astroloji, Burçlar ve Fal 25 Ocak 2011
  Aralık ayında doğanlar.. Astroloji, Burçlar ve Fal 15 Eylül 2010
Yüklüyor...
25/09/2017 - 00:03