Ayı nın kehaneti tuttu Kaplan yanıldı :) Rusya da şaşırtan kehanet


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Rusya'da ABD'deki başkanlık seçimi ile ilgili ilginç bir kehanete imza atıldı. ABD'de yapılması planlanan seçimlerde kimin başkan olacağı konusunda yapılan kehanette Donald Trump mı çıktı yoksa Joe Biden mı? İşte o kehanete göre seçimin kazananı...Rusya'nın Krasnoyarsk kentindeki hayvanat bahçesinde bir kaplan ve bir ayının önüne iki adet karpuz koyuldu.Karpuzların üzerine ise ABD Başkanı Donald Trump ve Demokratların adayı Joe Biden'ın suratları resmedildi.Hayvanların 3 Kasım'da ABD'de yapılması planlanan seçimlerde kimin başkan olacağı konusunda kehanette bulunduklarına inanılıyordu.AYI VE KAPLAN ARASINDA GÖRÜŞ AYRILIĞI Bartek adlı kaplan, Trump'ın suratının resmedildiği karpuzu aşağıya düşürerek oynamaya başlarken, Han isimli ayı ise Biden'in karpuzunu seçti.
2016 seçimlerinde de 'kehanette bulunan' hayvanlar, Hillary Clinton'ı seçmişti ancak, ABD Başkanı seçilen Donald Trump olmuştu.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt