Ayakkabı alacağım yardım !

• 18 Ağustos 2014
  • 397 Okunma
  • 3 Cevap

1. ayakakbı alacağım beyler sizce nasıl :D aslında bizde sahte ayakkabı satıyoruzda 5-6 ay sonra orası burası yırtılıyor ama orjinal alınca da 1 sene sonra ayağıma küçük geliyor

bunlar hoşuma gitti iyicene araştırıyorum (görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim :) )

not:öğrenciyim en az 1 sene gitmesi lazım zaten bir ara kinetix aldım 1 sene gitti bunlar daha uzun gider birde kışın yağmurda,karda,kıştada giyerim diye düşünüyorum o yüzden biraz kapalı bir ayakkabı lazım ve rahat olacak 150 liraya kadar önerileriniz varsa sevinirim

bunlar nasıl sizce

Adidas G65870 Siyah Gümüş Erkek Basketbol - Erkek

Puma 18672712 Siyah Beyaz Erkek Koşu - Erkek

Adidas r3 G97223 Siyah Erkek Fitness - Spor
    ---
    Nike 580525-005 Siyah Beyaz Erkek Koşu

Yazan: KinG CrazY
  2. kışın karda kışta yağmurda giyeceksen 1. sıradakini tercih et bence diğerlerine göre daha kapalı öbürlerinin süngerimsi yerleri daha fazla suyu emer gider :)

KinG CrazY bunu beğendi.
  3. Bence de kardeşim birinci sıradaki daha mantıklı diğerlerine göre. Kendi kullandığım ayakkabıdan tavsiye vereyim Lescon ayakkabılara da bak sitesinden kardeşim. 1 sene garantili oluyorlar ;)

KinG CrazY bunu beğendi.
  4. 1.sıradaki hoşuma gitti çünkü bir ara uzun kinetix aldım 1.sıradaki gibiydi kışın karda bile giymiştim :D diğer ayakakbılar daha fazla hava alıyor ya kışın rüzgarlı havalar da ayaklarım donar :)

Cevaplarınız için Çok teşekkür ederim :)

Yüklüyor...
22/10/2018 - 02:37