Ayağına Giyer Üç Güllü Çorap Şarkı Sözü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Repertuar No: 1408 | Yöre: Nevşehir-Ürgüp | Kaynak Kişi: Fadime Başaran-Fadik Altun | Derleyen: Plaktan Yazıldı | Notaya Alan: Adnan Ataman

Ayağına giyer üç güllü çorap
Ben senin uğruna olurum turap
İçmedim elinden bir yudum şarap
Yandım ateşine doyunmam gayrı

Giyindim karayı soyunmam gayrı

İstanbul yolunda bir küfe üzüm
Aklıma geldikçe kan ağlar gözüm
Benim yare diyecek çoğaldı sözüm
Zalım düşmanlarım çekinmediler
Derdimi yarime anlatmadılar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
269
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
647
x-scarface
' KalendeR '
Cevap
4
Görüntüleme
2K
' KalendeR '
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt