Ay-yıldızsız forma...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Ay-yıldızsız forma...

G.Saray, geçtiğimiz pazartesi günü yeni sezonda takımın giyeceği formaları tanıttı. Yönetim bunun için bir tür defile düzenledi. Ancak Galatasaray'ın yeni hazırlattığı formaların üzerinde ay-yıldız yoktu. Oysa talimatnameye göre lig şampiyonu ile Türkiye Kupası birincisinin, izleyen sezonda formasında bayrak taşıma hakkı vardı. Galatasaray'da geçen sezonun Türkiye Kupası şampiyonu olarak formasında ay-yıldız taşımaya hak kazanmıştı. Bu bir zorunluluk değildi ama belli ki G.Saray cephesinde bu 'ayrıcalık' unutulmuştu.

Turgay Kıran şaşırdı!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Turgay Kıran, formadaki eksikliği sonradan farketti. Önce şaşkınlık yaşayan Kıran, duruma hemen el koydu ve kısa süre içinde yeni formaya bayrağın ekleneceğini belirtti. Olayın 'avea' logosunda bulunan ters ay-yıldızdan kaynaklanmış olabileceği bildirildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt