AVP:Allien Vs Predator Evolution v1.0.1 APK+SD [LINKLER DEĞIŞTIRILDI]

Sponsorlu Bağlantılar

enesblt

enesblt

Üye
    Konu Sahibi
AVP:Allien Vs Predator Evolution v1.0.1 APK+SD [LINKLER DEĞIŞTIRILDI]
evet arkadaslar allien vs predator filminin yeni oyunu çıkmıştır ve çok güzel olmuş.Oyun Fox Digital tarafından yapıldı ve etkili bir oyun.Bazı bölümler Predatorle bazıları da Allien ile oynanıyor ve gecekten aksiyon dolu.Bu oyunu sizlerle paylaşmak istedm buyrun.[Alıntıdır]
APK+OBB 230 MB
Zippyshare

part 1>>>. www17.zippyshare.com/v/95101579/file.html

part2>>> www72.zippyshare.com/v/47179552/file.html

Apk ve Data partlarda mevcuttur.
DOSYALARI INDIRIN PARTTAN ÇIKARTIN APKYI YUKLEYIN DIGER DOSYAYI SD/ANDROID/OBB DIZININE ATIN VE OYUNA GIRIN IYI EĞLENCELER.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
paylaşım için teşekkürler :good:

enesblt

enesblt

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim önemi yok :D

- - - Eklendi - - -

eğer sorun yaşarsaniz çekinmeden sorabilirsiniz ayrıca linklere giremezseniz kopyalayıp adres kısmına yapıştırın :)

33berkay332

Üye
teşekkürler hemen deniyeceğim

- - - Eklendi - - -

2 dosyadada part 1 yazıyor ve apk yok düzeltirmisin

enesblt

enesblt

Üye
    Konu Sahibi
linkleri tek tek kopyala ve adres çubuğuna yapıştır öyle iki farklı linki olur ayrıca iki partida çıkartinca apk o partlarla otamatik çıkacak yukarda belirttim

ask_okatan

ask_okatan

Üye
kades eline saglık paylasım için ama olmamıs part2 de rar dan cıkartırken hata veriyo ilgilenirsen sevinirim

enesblt

enesblt

Üye
    Konu Sahibi
Linkler değiştirildi partlari tek tek kopyalayiniz ve adres çubuğuna yapistiriniz linkleri kopyaladiginizda aradaki boşlukları silmeyi unutmayın yoksa link yanlış olur

sat5

sat5

Üye
Oyunu indirip kurdum.Sanırım Predatörün devamı gibi bir şey olmuş çok başarılı.Paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum

enesblt

enesblt

Üye
    Konu Sahibi
Serhan

Serhan

Üye
Hort :D
Kilitlenebilir konu.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye