Avira Antivir Personal Edition Antivirüs 8. ÜCRETSİZ (FREE)

Sponsorlu Bağlantılar

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Avira Antivir Personal Edition Antivirüs 8. ÜCRETSİZ (FREE)
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Avira Antivir Personal Edition Antivirüs 8 programı. tamamen ücretsiz. kendim de bu programı kullanıyorum. daha öncesinde Norton 2003'ten 2008'e kadar kullandım. Norton'un bulamadığı 3 tane trojan virüsü buldu Avira. gerçekten öneririm. mükemmel bir program. kesinlikle alıntı değildir. kendi upload'ımdır. kaçırmayın derim. sadece 23 MB. işte link:

alttaki yazıya tıklayın indirin.

TEŞEKKÜRÜ UNUTMAYALIM LÜTFEN...

• Beğen
Tepkiler: ihlass, #ays#, t43 ve 15 diğerleri

FQXT

FQXT

Üye
nod32 smart securty denen canavar varken ....ama saol yınede

mest4444

Üye
Teşekkürler

blueheart

Üye
teşekürler

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
eyw bro

KIZIL

Üye
teşekkürler

ilhan211

Üye
eline sağlık

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Paylaşımın İçin Sağol... Ama BitDefender Antivirus 2008 ' i Hiç Birşeye Değişmem (:

emrah44

emrah44

Üye
Avira AntiVir'i kullanmayanlar hakkında atıp tutuyor ama hiçbir programın bulamadığı trojanları buluyor. AntiVir yüklü iken bilgisayarınıza gelebilecek en büyük zarar, internetinizin yavaşlaması olacaktır. Onu da 1 saatlik bir sistem taramasından sonra zaten gideriyor. Çok nadiren olan bir durum bu zaten. Nod32 yüklü iken sistemim kaç kere çöktü. Ben eğer bundan sonra yapımcılar aynı çizgide devam ederse AntiVir'den vazgeçmem. Hatta adamların bu kadar başarılı bir anti virüs programını freeware yapması da tuhaf ya neyse çaktırmayın. :)

münir amca

Üye
sağ ol teşekkürler

eltoro35

Üye
bunun lisans anahtaruı yokmu

knauf

knauf

Üye
sagolasin kardes eline koluna sglik

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
saol kardeş

byilmazZ

byilmazZ

Üye
cok saol kardeş ben zaten avira kullanıyodum senin verdiğin sürümü indirdim ve onu kurdum.

yusufyesil

Üye
Sağol eline sağlık

znoman

Üye
teşekkürler

mami24

mami24

Üye
nod 32 yi kaldırıyorum insallah memnun kalırım paylaşım için teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bu son sürümü değil benden söylemesi son sürüm bunun bi üstü zaten yükleyince göreceksiniz

karakuzay

Üye
Allah razı olsun...

prenscin

prenscin

Üye
bende diğer tüm antivürüs programlarını kullandım keyleriyle uğrasmak istemem ve interneti de ağırlaştırıyorlar ben birçok sitede yaptığım araştırmalar doğrultusunda bircok trojan vürüsünü kasper nod32 ve panda gibi ünlü antivürüsler yakalamaz ve avira antivir yakalayabildiğini yazıyordu ben bir yıldır kullanıyorum pc im sorunsuz süper tavsiye ederim

Üst Alt