Avea'da Msn 22 Şubata Kadar Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
    Konu Sahibi
Avea'da Msn 22 Şubata Kadar Ücretsiz
Turkcell’den sonra sıra şimdi Avea abonelerinde. Avea aboneleri de bilgisayarda kullandıkları MSN yazılımını cep telefonlarına indirerek 22 Şubat tarihine kadar ücretsiz kullanabiliyor.

Ne yapmam gerekli?
Avea MSN servisine abone olmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına MSN yazıp 5500‘a göndermeniz yeterli. Gelen mesajdaki bağlantıya tıklayarak yazılımı yükleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hangi telefon modelleri var?
Sadece Nokia 6230i modelinde çalışıyor. Servisin çalışması için GPRS ayarlarınızın yapılmış olması gerekiyor. ayarlar için 500 Avea Müsteri Hizmetlerini aramanız gerekiyor.

Ücretlendirme nasıl?
22 Şubat tarihine kadar hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Servise abonelik ücreti ve mesaj gönderme ücreti de alınmıyor.
Kısa bir süre sonra Nokia 6100, 3100, 6610i, 3220, 6230, 3120, 6610, 6020, 6220, 3200, 6030 modellerinde de çalışacak.

Daha Fazla Bilgi:

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
şimdi beleşe mi giriyoz?e bende msn yüklü knt gitmicek mi yani :):)

benhjk

benhjk

Üye
e bizim S60 telefonlar onları napcaz
bizi bi telefondan dolayı zengin bebesimi sanıyolarda beleş yapmıyolar :D

negaTive*

negaTive*

Üye
Ya bu 22 şubat uygulaması geçen sene içindi hatırlıyorum link tıkladığımda açıklama yok ayrıca

--------------- Ekleme ---------------

konuyu ekliyen kişi zaten başka bir forum sitesinden alıntı yapmış bence arkadaşlar tam emin olmadan yapmayın kontürleriniz gidebilir..

korsantv94

korsantv94

Üye
Ya bu 22 şubat uygulaması geçen sene içindi hatırlıyorum link tıkladığımda açıklama yok ayrıca

--------------- Ekleme ---------------

konuyu ekliyen kişi zaten başka bir forum sitesinden alıntı yapmış bence arkadaşlar tam emin olmadan yapmayın kontürleriniz gidebilir..
Zaten bu işte bi bit yeniği vardı diyodum:D:D:D

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Geçen seneydi bu lütfen bilip bilmeden konu açmayın..

erfc20

erfc20

Üye
madem kopyalıon bari alttaki linki silde nerden aldıgını görmiek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...