Avea ya geçtim bir çok sorunum var yardım ederseniz sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vForOttoman

vForOttoman

Üye
    Konu Sahibi
Avea ya geçtim bir çok sorunum var yardım ederseniz sevinirim
Merabalar arkadaşlar öncelikte hayırlı günler diyorum ve konuya başlıyorum...

Şimdi benim sevgilimin hatıı Turkcell benim hattım ise avea rahat konusalım sms atalım diye onu avea ya gecirdik 2 gün önce fakat bazı sorunlarla karşılatı kız arkadasım..
Telefonu Nokia 302 Turkcelldeyken 3G ye girebiliyodu sms yapabiliyodu fakat şimdide 3G ye giriyo internette dolaşabiliyor face felan girebiliyor ama tek
Whatsapp a girmiyo yazıyor gelmiyor gönderiyo gelmiyor keza benim gönderdiğim benden gidiyor o alamıyor.1. sorunumuz bu arkdaşlar bilen çözen varsa yardım ederse sevinirim. 2. Sorunum ise kız arkadasım 11.000 sms i yapamıyor o kadar denedik ugrastık olmuyor arkadaslar konusamıyorum kızla yardım edin bilen varsa..

ByBaktery

Üye
Kayıt yazıp 3900'a yollayınca 11000 sms gelmesi lazım mesaj mı gitmiyo eğer öyleyse avea online işlemlerden smsi almayı deneyin?

benighted

benighted

Üye
konuyu keske bir yere acsaydin boyle 3-4 yere birden acmasaydin keske.yardimci olacak kisiler bulacaksin.

achambo

achambo

Üye

Şimdi benim sevgilimin hatıı Turkcell benim hattım ise avea rahat konusalım sms atalım diye onu avea ya gecirdik 2 gün önce fakat bazı sorunlarla karşılatı kız arkadasım..
Telefonu Nokia 302 Turkcelldeyken 3G ye girebiliyodu sms yapabiliyodu fakat şimdide 3G ye giriyo internette dolaşabiliyor face felan girebiliyor ama tek
Whatsapp a girmiyo yazıyor gelmiyor gönderiyo gelmiyor keza benim gönderdiğim benden gidiyor o alamıyor.1. sorunumuz bu arkdaşlar bilen çözen varsa yardım ederse sevinirim. 2. Sorunum ise kız arkadasım 11.000 sms i yapamıyor o kadar denedik ugrastık olmuyor arkadaslar konusamıyorum kızla yardım edin bilen varsa..

avea da sorun olmaması lazım whatsapp da hesabı silsin programı silsin sonra tekrar yüklesin denesin hiç olmuyosa müşteri hizmetlerini ara konuş başka aklıma gelmiyo şimdi

meme4

meme4

Üye

ayarlar telefon yapılandır avea interneti seç sorun kalkacak whatsapp düzelir

2 soru her operatörün kendine göre mesaj sunucusu vardır senin telefonunda avea hat varsa turkcell sunucusundan gönderemezsin (kız arkadaşın için söylüyorum

bunuda mesajlara gir tam konumunu bildiyorum ama mesajlar da kesin ayarlar vardır gir ayarlarda mesaj merkezi diye bişe olması lazım bu ayarın içinde g diye bişe vardır düzenle de orda mesaj merkez numarasını +9055980080000 yap sorun çözülcek

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
whatsapp da bağlantı gibi sorunlar da genelde bulunulan bölgedeki internetin kalitesinden olur 3G / EDGE çekim durumu vs etkiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt