avea pın puk bloke oldu yardımmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

reallboy

Üye
    Konu Sahibi
avea pın puk bloke oldu yardımmmmmmm
arkadaslar ahattımın pını puku bloke olduuu yedek hat almnaktan baska caresı varmı lutfen cvpppppp sim kart reddedıldı dıoo

spawnn

spawnn

Üye
4441500 Müşteri hizmetlerini aramanı öneririm

ergünnnn5454

Üye
varmı böle bişi ya arıyorum arıyorum müşteri hizmetleriene bağlanmıyo amacları ne anlamadım kı aklınca ınsanları keriz yerıne mı koyuyolar =? ne halınız var sa qörün misalı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Eğer ki hattın puk kodu istiyorsa açılma ihtimali var. Ama hat reddediliyorsa yani puk kodu isteniyorsa hattın işi bitmiştir. Yedek kart cikartman gerekmektedir.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yedekten başka çaresi yok

golıkler

Üye
ewet yardımm bnki de ole oldu yardımm:ehe

emmrecan

emmrecan

Üye
yedek kart çıkar kasma bnce :d

by bela

Üye
müsteri hizmetleri ara

hbtuncer

hbtuncer

Üye
Evet benim çocuklar pin kodundan sonra puk kodunu da kilitlemeyi başarmışlar. AveA müşteri hizmetleri yeni sim kart almam gerektiğini söyledi.

sagopa20

Üye
yedek sim çıkarttır ama 10 lira falan geçirirler :)

izmirligenc

izmirligenc

Üye
avea online islemlerden pin 2 puk 1 VE 2 ogrenebilirsiniz

jaki422

Üye
NOLUR BİRAZ DAHA ÇÖZÜM YAZIN:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

^^Positive^^

Üye
arkadaslar ahattımın pını puku bloke olduuu yedek hat almnaktan baska caresı varmı lutfen cvpppppp sim kart reddedıldı dıoo

avea bayiinden belirli bir ücret karşılığı açtırabilirsin....

ölümmel

Üye
ya arkadaş bugün benimki de bloke oldu.yarın babam avea servislerini arayacak 4441500 arayarak sorunuzu giderin.

Misafir - 516986

Allah aşkına müşteri hizmetine bağlamıyolar 4 saat geçti

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş

Cadillac34

Üye
Müşteri hizmetlerinin aradıktan sonra 0 tuşuna basıp operatöre bağlanabilirsiniz. Yoksa saatlerce telesekreteri dinleyip oparetöre bağlanmayı çok beklersiniz.

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt