Avea nin bedava musteri hizmetleri yokmu?

Sponsorlu Bağlantılar

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
Avea nin bedava musteri hizmetleri yokmu?
444 1. 500 <<disinda bedava konusabilecegim numarasi yokmu?
3dk bekletti 3 tl kestiler halada baglanacaklar

Yönetici tarafından düzenlendi:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
aklınızda bulunsun avea mhyi avea hat üzerinden ararken 500 değil 4441500 şeklinde arayın 500 şeklinde aradığınızda paket olsa bile tlden gider
aveanın bedava numarası 9333 var tl yükleme ve sorgulama için birde Android telefonunuza playden avea online işlemler uygulamasını indirirseniz bazı işlemleri oradan da yapabilirsiniz:)

emin dayı

emin dayı

Üye
tabiki var dk olsun olmasın tl niz olsun olmasın direk 550 yi arayın hem ücretsiz hemde direk müşteri temsilciye bağlanıyor ben avea deyken hep arıyordum şu anda başka şebekedeyim umarım hala ücretsizdir belki çok düşük bir ücret karşılığı olmuş olabilir ben en son avea de 7 önce aramıştım ama hala ücretsiz olduğunu düşünmekteyim gerisi size kalmış

cihanata_1

cihanata_1

Üye
tabiki var dk olsun olmasın tl niz olsun olmasın direk 550 yi arayın hem ücretsiz hemde direk müşteri temsilciye bağlanıyor ben avea deyken hep arıyordum şu anda başka şebekedeyim umarım hala ücretsizdir belki çok düşük bir ücret karşılığı olmuş olabilir ben en son avea de 7 önce aramıştım ama hala ücretsiz olduğunu düşünmekteyim gerisi size kalmış
4441550 veya avea içi 550 kurumsal hatlar için müşteri hizmetleridir ve kurumsal hatlar için ücretsizdir bireysel hatlar için tamamen ücretsiz tek numara 9333tür(müş. temsilcisine bağlanmaz ama bazı işlemleri yapabilirsiniz) bireysel müşteri hizmertleri 4441500 olarak aradığında heryöne paket varsa paketten yoksa tlden gider ama 500 olarak aradığınızda heryöne paketiniz olsa bile tlden gider:)

memoweb

Üye
bende ücretsiz diye biliyorum onu