avea internetiyle windows 7den girmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birsoru

Üye
    Konu Sahibi
avea internetiyle windows 7den girmek
arkadaşlar benim telefon tabir ettiğim oyuncak "samsung monte" ile windows 7den internete girmek istiyorum. şu anda avea internet paketim var 250 mb. usb kablosunu mu kullanmak gerek bluetoothu mu? nasıl? çünkü windows 7nin bluetoothu var ama 1.5 yıldır bağlayamıyorum monte adlı oyuncağıma. ve aylık 250 mb internet windows 7 için az mı? 1-2 gb lık paketler mi alsam? ama onlar da acayip pahalı yahu. yani her ay için. onun yerine ttnet kullan daha iyi.forumu araştırdım. bi yerinde bluetoothla bağlamayı okudum ama bunun için öncelikle bilgisayar ve telefonun birbirini tanıması gerekiyor. ben 1.5 yıldır tanıtamadım. usb ile de kendim denedim fakat takınca "media oynatıcı, yığın bellek" gibi zirzoplar çıkıyor karşıma, hepsini denedim ama bir sonuç elde edemedşm. ayrıca "samsung kies" denilen zirzopu vakti zamanında yüklemiştim, sonra uninstall ettim. şimdi kurulum cd sini de atmış olduğum için yeniden yüklemem gerekiyor (sanırım). fakat internetten beleşe iniyor mu? evetse hangi siteden? bu sorularımın cevabını beklerim. vereceğiniz cevaplar ve trollük yapmama nezaketini göstereceğiniz için de şimdiden teşekkür ederim. esen kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt