avea in touch 2 uçtu (blade 3)


cetinpolat

Üye
merhaba arkadaslar

avea in touch 2 (zte blade 3 - p772n) kullanıyorum

miui_atlas40_3.8.9_4.1.zip ile kurulumu yaptım gayet stabildi. türkçe olmadıgı için guncelleme kontrolu yaptım guncelleme oldugunu farkettigimde 225mb lık bir guncelleme yaptı ve cihaz hiçbir suretle acmıyor. usb ye bagladıgımda "qualcomm hs-usb qdloader 9008" seklinde cihazı goruyor. yabancı forumlarda biraz arastırdım bu modda yukleme yapılabilecegini kavradım ama bu model için gerekli dosyaları temin edemedim. maxicep ailesinde bu sorunu yasayan var mı acaba ?
 
kartal835

kartal835

Üye
Yedek almışmıydın
 
kartal835

kartal835

Üye
Fdm moda geçip tel flaşha ilk sürüme döner sonra yine romat
 
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
intaça miui mi var?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt