Avea hattı olanlar için çok önemli duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

ysr86

ysr86

Üye
    Konu Sahibi
Avea hattı olanlar için çok önemli duyuru
ARKADAŞLAR SİZİN DE SON BİRKAÇ AYDIR AVEA FATURANIZ 60-70 TEN AŞAĞI DÜŞMÜYORSA BU UYARIMI DİKKATLE DİNLEYİN
AVEA BİZİ MATRAX ADINDA BİR ŞEYE ABONE ETMİŞ VE NE OLDUĞU HAKKINDA PEK BİLGİM YOK SADECE AYDA 20-25 YTL DAHA FAZLA ÖDÜYORMUŞUZ( BUNUN İÇİN SİZE GELMİŞ HERHANGİ BİR MESAJ OLMADAN)ŞİMDİ HATTINIZDA' IPTAL'YAZARAK 3131 E GÖNDERİN SİZE 5 MESAJ GELECEK BUNLARIN 4 TANESİNDE ABONELİĞİNİZİN OLMADIĞI SON MESAJDA İSE MATRAX ABONELİĞİNİZ İPTAL OLMUŞTUR YAZACAK
BENDEN SÖYLEMESİ BEN DENEDİM GERÇEKTEN DE BEN İSTEMEDEN MATRAX A(NEYSE ARTIK)ABONE OLMUŞUM VE ŞİMDİ İPTAL EDİLDİ

Hergün Kampanya Forumdan Alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: dilberim87

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
evet aynen öğle imiş

mete_bey

Üye
böyle bişey yok arkadaşlar.

s.kilic58

Üye
Arkadaşım teşekkürler. Sağol gerçekten yazdığın gibi.

TypHooN35

Üye
saol arkadaşım, harbiden üyeliğim varmış, iptal oldu...

papi40

papi40

Üye
zehir zıkkım olsun. ne biçim anlayıştır bu. nalet olsun ya

s.volkan

s.volkan

Üye
Öyle şeymi olur yahu..

kanaryam_ab

Üye
Arkadaslar bu servisler Avea Vodafone ve Turkcell in altyapısını kullanarak hizmet sunarlar. Hepsinde aynı yani ... Size nacizane tavsiyem servis mesajı alımını kapattırın. Musteri hizmetlerini arayarak servis mesajları almak istemiyorum diyin. Çünkü size gelen servis mesajlarına yanlıslıkla da olsa bi kere tıkladınız mı abone sayılırsınız. ve faturanız biraz kabarık gelebilir. siz neyseki sanslıymıssınız. ben 1500 ytl lik faturalar biliyorum.

greenmile

greenmile

Üye
ya nasıl iştir bu milleti resmen enayi yerine koyuyorlar aveada benimde buna benzer bişi gelmişti başıma teşekkürler...

papi40

papi40

Üye
avea şaşırma sabrımızı taşırma

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Arkadaşlar bence bu doğru değil..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
MaTRaX şu müzik oyun vs. dowloand sistemi