Avea Fazladan Ücret

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GNCMUSA

Üye
    Konu Sahibi
Avea Fazladan Ücret
Geçen ay aveanın süper fikir tarifesinde hat aldım. Hatı almadan önce tarife ücretlendirmesini detaylı açıklmasını iyice okudum ve alırkende bayisine özellikle 2 kez sordum bana ayda toplam ne kadar ücret gelecek diye. İnternet sitesinde tüm vergiler dahil 5 lira sabit ücret ve her 100 dakika içinde 4 lira toplam 9 lira yazıyor aveanın bayiside aynen bu şekilde dedi. Ama 9 lira gelmesi gereken fatura 15 lira civarında geldi.
5 lira sabit ücret
4 lira 100 dk bedeli
5 lira yeni hat bedeli (12 ay boyunca alınacakmış)
1.20 telsiz kullanım bedeli
toplam 15,2 TL fatura geliyor 100 dk konuşma bedeli olarak. Müşteri hizmetlerini aradım internet sitenizde 9 yazıyor baş bayiniz 9 lira dedi ancak bana bu kadar fatura geldi dedim düzeltilmemesi durumunda yasal süreci başlatacağımı söyledim. Müşteri hizmetlerinin utanmazsa dediği şu. Siz sözleşme imzaladınız sözleşmede bunlar yazıyordu okumanız gerekirdi. Bire adiler sayfalarca sözleşmeyi koy önüme ben 1 saat oturup onumu okuyayım. Demekki kendi şerefsizliğinizi kendinize güvenilmeyeceğini kabul ediyorsunuzki sözleşmeyi okusaydın diyebiliyorsunuz. Ben internette yazana ve ana bayinizin söylediğine güvenmekle hata yapmışıp okumam gerekirmiş demekki. Arapmı italyanmı ne halt olduğu belli olmayan bir şirket hem türk telekomu almış hem aveayı almış Türkiyede büyük vurgun yapıyor. Bu ve buna benzer birçok dolandırıcılık örneği ile dünyanın parasını kazanıyorlar. TTNET şerefsizliği ise belli aralıklarla belli bölgelerin internetini kesip o insanların müşteri hizmetlerini aramasını sağlamak ve bu yoldan para kazanmak. Aynı haltı sahibi aynı olan avea da yapıyor. Türkiyede 22 milyon hane var. bu 22 milyon hanenin en az 10 milyonunda ttnet var. Bu 10 milyon kullanıcıdan her biri yılda 1 kez müşteri hizmetlerini arasa ve bu bir aramadan 1 lira kazansa yılda sadece buyöntemle 10 milyon eski para ile 10 trilyon vurgun yapılıyor. varın gerisiniz siz hesap edin. Bunlara para kaptırmayın. Doğal olanı müşteri hizmetlerini aramanın bedava olmasıdır.

SaRaceNS

Üye
Sen neye imza attığını okumazsan avea napsın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt