Faturasız / Faturalı avea çekmiyor diyenler içeri!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
avea çekmiyor diyenler içeri!!
aveayı kime sorsan çekmez diyor ancak edirne uzunkoprudeki evimin turkcellin çekmediği bir noktasinda 3g full çekti 19tlye 2ay geçerli 500 dk 100sms 100 mb kullaniyorum son derece memnunun aveaya çekim gücü konusunda haksızl8k yapıliyor bence:) :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: xmustx

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Kardes avea ceker ama heryerden cekmez bende avealiyim bizim evde avea, vodafone dan turkcell den iyi çekiyor ama merkezi olmayan koy gibi yerlerde is deisiyor

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Kardes avea ceker ama heryerden cekmez bende avealiyim bizim evde avea, vodafone dan turkcell den iyi çekiyor ama merkezi olmayan koy gibi yerlerde is deisiyor
kariliyorum sorunlu oldugu bolgeler de çoktur pazar gunu koye gidecigim gorecegiz bakslim koyde nasil olcak vdf ve tcdll koyumuzde 3g cekmiyor avea 3g cekerse super olacak(edirne uzunkopru kırkkavak köyü) :)

isayhan

isayhan

Üye
Ben Diyarbakır kulp ilçe devlet hastanesinde çalışıyorum hiç güzel çekmiyor üstüne elektrik gidince şebeke de kesiliyor

oznkrts

oznkrts

Üye
Bende istanbulda kullanıyorum evimde 5-6 MBS hızla Bağlanıyo şu ana Kadar'da çekimde bi sıkıntı yaşamadım

reusmario

reusmario

Üye
Beypazarı/Karaşar koyune gidiyorum ayda 1-2 kere ama avea hiç cekmiyor diyebilirim . Ama turkcell cayır cayır. Yani baz istasyonunun yerine gore degisiyor .. Ama beypazarindaki cogu koyde turkcell çeker.

xmustx

xmustx

Üye
Diğer gsmler de çeker ama heryerden çekmez ?

seyyid70

Üye
Kapali ortamlarda skinti var okulda vs cekme sorunu var bu sorun internette oluyo sadece

ferd866

Üye
Vodafone kullaniyordum avea gectim. Hemen dikkatimi ceken konusmadaki ses kalitesi aveanin ses kalitesi dusuk. Birde yolculuk esnasinda bazen zart die baglanti kopuyo konusma kapaniyor ortada tunel yok bisi yok karsimdaki bana tunelemi girdin diyor :)

taylan08

Üye
avea bazı evlerde çekmiyor örneğin bizim ev önü sağı solu her yeri açık 5 katlı bir apartman ve 2. katta oturuyoruz balkona çıkınca full 3g eve girince tek diş 3g değil 2g bazı odalarında şebeke yok bildirdim avea ya 10 gün içinde döneceğiz dediler 10 gün geçti dönmediler bi daha mesaj attım bekliyorum

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bizim burda bi bakkal var telefonla konuşurken kapıdan içeri girer girmez tak kesiliyo :ah

LimePie

LimePie

Üye
bizim evde çok zor çekiyor merkeze çok uzakta değil evimiz o ne olucak :)

NextWorld

NextWorld

Üye
Aydindayim birakin koyu sehrin gobeginde zir cekiyor. Cok samimiyim

hasim38

hasim38

Üye
kayseri de on numara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt