Avea 4.5G uyumlu LTE SIM kart fiyatları nasıl alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Avea 4.5G uyumlu LTE SIM kart fiyatları nasıl alınır?
4.5G ihalesinin gerçekleştirilmesiyle birlikte tüm gözler hazırlıklar için çevrildi. 4G hizmetini destekleyen bir telefonunuz varsa ancak 4.5G hizmetini kullanmak için bunun ile uyumlu SIM kartı sahibi olmanız gerekiyor.

Avea daha önce çeşitli cihaz kampanyaları ile birlikte 4G uyumlu 128KB SIM kart dağıtımı gerçekleştirirken, SIM kart sahiplerinin üzerinde bu ibare bulunuyorsa herhangi bir SIM kartı değişimi gerçekleştirilmesine gerek duyulmuyor.

Sim Kart yenilemelerinde/değişikliklerinde, tavsiye edilen Sim Kart ücreti 8 TL’dir. Değişiklik ücreti Sim Kart türüne ve değişim sebebine göre değişiklik gösterebilir.

phasan

phasan

Üye
ben pttcell kullanıyorum ondan nasıl olacak 4g

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bu ihalede aldıkları hakkını diğer operatörlere kiralayabiliyorlar diyebiliyorum. Böyle birşeyde PTTCell ile Avea'nın anlaşma yapacağını düşünüyorum.

phasan

phasan

Üye
Bu ihalede aldıkları hakkını diğer operatörlere kiralayabiliyorlar diyebiliyorum. Böyle birşeyde PTTCell ile Avea'nın anlaşma yapacağını düşünüyorum.
zaten anlasma yapmassa cok abone kaybeder anlasma yapsada suan ıcın hızlı ınternet yok pttcell de
zaten anlasma yapmassa cok abone kaybeder anlasma yapsada suan ıcın hızlı ınternet yok pttcell de

phasan

phasan

Üye

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
merhaba 4.5 G Avea İçin NE Zaman Aktif Olacak

epson81

epson81

Üye
hayırlı olsun vatana

Üst Alt