automatic call recorder

 • 30 Temmuz 2014
 • 1467 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Merhaba arkadaslar

  Android telefonlarda en büyük sorun cagrı kayıt programlarının her android cihazda aynı sekilde calısmamasıdır. Bircok android cihazda arayan kişinin sesini net olarak kaydetmez. İşte gelen arama sesinide net sekilde kayıt eden bir program automatic call recorder.

  Andorid telefonlarda cagrı kayıt programları icinde en iyisi Automatic call recorder dir. Hem kendi sesinizi hem karsı tarafın sesini cok net bir sekilde kayıt edebiliyorsunuz. Özellikleri oldukca gelismis olan bu programı asagıdaki adresten indirebilirsiniz

  Automatic Call Recorder - Google Play'de Android Uygulamaları

  İcerigindeki gelişmis özellikleri ile ihtiyacınızı tamamen karsılayacaktır. Google play store da en iyi ses kayıt programı olarak önerecegimiz tek programdır. Uygulamayı deneme sürümünden sonra satın alacagınızı garanti ederim.

  Automatic call recorder bizzat denenmis bir görüsme kayıt programıdır.
  Program icinde görüsme kayıt arama, silme, guruplandırma, belirli yerden sonra kayıt, tema degişikligi gibi bircok gelismis özellik mevcuttur.

  Yukarıdaki linke tıklayıp hemen simdi yükleyebilirsiniz

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: gezgin1881
 2. Konu açmışsınız.link yok.Tşk ama, Googleplay hariç link verebilir mi sin.Ama sana zahmet sınırsız sürümünün linki vardır mutlaka. ben bulamadım.
   
 3. Automatic Call Recorder
   
 4. SHS

  SHS
  :tşk:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Evet programı yükledim ve memnun kaldım .satın aldım.çok program denedim eniyisi bence bu.kaliteli ses kaydediyor
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 20:42