AutoInstaller v1.00 Beta Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Çoğu symbian kullanıcı için en zor şeylerden biride format attıktan sonra programların tek tek yüklenmesi olmuştur..AutoInstaller programı buna çözüm bulmuş.. Yüklemek istediğiniz programları “E:\ThinkChange\” klasörüne kopyalayıp,“StartInstall” seçeneğine basınca programları otomatik yüklüyor..enjoy :coold:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aasaa, derbeder25, armani34 ve 2 diğerleri

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
biraz daha programı açıklarsan daha süper olucak

mbjk

Üye
programları tek tek yüklemiyosun işaretliyosun kendi yüklüyo

112

Üye
Teşekkürler

irc32

Üye
peki bu program süresi geçmiş sertifika! hatasını atlayabiliyor mu çok merak ediyorum.. Lfile diye buna benzer bir program görmüştüm o atlayamıyordu.. teşekkürler :)

cezacartel

cezacartel

Üye
kurcagı yeri filanda kendisi mi seçiyor telefon hafızası hafıza kartı gibi

kocar_1

kocar_1

Üye
s.a
güzel bi program sağol

sublieutenant

sublieutenant

Üye
dün format attım, aklımdan geçmedi değil... demekki benim gibi düşünenler varmış,fakat s60 için yokmu acaba:(

nazosist

nazosist

Üye
teşekkürler bana çok yardımcı olacak bir program

sefai77

sefai77

Üye
peki programları nasıl kopyalayacağız bu programa

luupuus

luupuus

Üye
peki ben bazısını hafıza kartına bazısınıda tel hafızasına atmak istiyom nası yapıcaz

cirkinn

Üye
teşekkürler
En büyük sorunlarımdan biri çözülmüş olacak program çalıştığında

xsir

xsir

Üye
“E:\ThinkChange\” klasörüne kopyalayın diyosun ama nasıl kopyalıcaz buraya acıklarmısın....:(

--------------- Ekleme ---------------

bu konuda bilgisi olan biri acıklama yaparsa seviniriz.yükledim ama proyu nasıl kulanılacagını cözemedim????:nono:

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
ya bu program direkt tele atıyo bu sıknıtıyı gidermeleri lazım üretenler hiç düşünmemiş mi ki ya

“E:\ThinkChange\” klasörüne kopyalayın diyosun ama nasıl kopyalıcaz buraya acıklarmısın....:(

bu konuda bilgisi olan biri acıklama yaparsa seviniriz.yükledim ama proyu nasıl kulanılacagını cözemedim????:nono:
arkadaşım pc suite den gir o dosyayı oluştur. sonra da yüklemek istediğin programların yükleme dosyalarını bu thinkchangein içine at. programı aç telden. start install de

cs1453

cs1453

Üye
sağol adamsss:):oke:

xsir

xsir

Üye
dediğin gibi tel. hafızasına kaydediyosa gerekyok ozaman hafıza kartına kaydeden bir pro yokmu ki yavvv

kehanet_32

kehanet_32

Üye
Eline SAĞlık

semirar

Üye
programı yükledim ama telde E:\ThinkChange\ oyle bir kloser yok neyın içerısınde açiyor bilgısı olan varmi?

sametugba

sametugba

Üye
işte program budur :) çok teşekkürler arkadaşım...:)

programı yükledim ama telde E:\ThinkChange\ oyle bir kloser yok neyın içerısınde açiyor bilgısı olan varmi?
arkadaşım yoksa kendin yarat bu kadar basit neden eşeleyin etrafı file manager ile boşver :)

hakan.cbs

Üye
kardeş çok mersi demişim fakat birşey sormak istiyorum bende n95 8gb var program yükledim sonra tel. versiyon yükledim eski pro. lar gitti şimdi durmadan birşeyler yüklemeye çalışıyor ama ne yükledmeye çalıştığını bulamadım uyg.yönetici sinde ne olduğuda belli değil bana yardımcı olurmusun bu dertten kurtar beni.

Üst Alt