Atlasjet uygulaması


ErenMSC

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye’nin işlem yapılabilinen ilk mobil havayolu uygulaması. Uygulama, seyahatiniz ile ilgili her türlü işlemi yapabilmenize olanak sağlıyor.
Bu uygulama ile neler yapabilirsiniz?
3 Adımda Bilet: Atlasjet`in yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının yer durumunu ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, kredi kartı ile ödeme yaparak biletinizi 3 adımda kolaylıkla alabilirsiniz. Üstelik 'Ayarlar' bölümünden kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi kaydederek 3 adımdan çok daha kısa sürede bilet alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Check-in: Oturma planını görüntüleyip istediğiniz koltuğu seçerek check-in işleminizi gerçekleştirebilir kontuara uğramadan uçuş kapısındaki görevliye 2D Barkodlu biniş kartınızı göstererek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
Kalkış/Varış: Atlasjet uçuşları ile ilgili havalimanlarında ilan edilen iniş/kalkış veya gecikme bilgilerine buradan erişebilirsiniz.
Uçuş bilgilerim: Uçuş bilgilerinizi içeren 2D barkodunuzu uygulama ekranınızda açarak kiosktan biniş kartınızı alabilirsiniz.
Jetmil Kart: Jetmil kartınızın size sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt