Athena Gökhan Özoğuz Abdest alırken çekilen fotoğrafı

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Athena Gökhan Özoğuz Abdest alırken çekilen fotoğrafı
O Ses Türkiye'nin sempatik jurisi ve Athena Grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz, camide abdest alırken görüntülendi. Şarkıcının 5 vakit namaz kıldığına dair haberler yayılırken, bu sorunun cevabı aslında bu fotoğrafla verilmiş oldu. Bu fotoğraf adeta Twitter’ı sallamayı başarırken, uzun bir süre Gökhan’non TT olmasını sağladı.

GÖKHAN KİMDİR?

Gökhan Özoğuz, 14 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da Fenerbahçe semtinde doğmuştur. Babası Ahmet Özoğuz’dur. Açıköğretim Fakültesinde okudu. Müzisyen olmak için en büyük desteği dedesinden gördü. 15 yaşında gitar çalmaya merak salan Gökhan Özoğuz, Athena müzik grubunun solistidir. Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir.
2004 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi For Real adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla 4. oldu ve Türkiye Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu.

Holigan albümünün aynı isimli şarkısı futbol maçlarının değişmez sloganı oldu. A Milli Basketbol takımımız içinyaptığı “12 Dev Adam” şarkısı ise basketbol takımının sembol şarkısıdır.

2006 yılında ikiz kardeşi ile 4 yıllığına Londra’ya gittiler

Gökhan Özoğuz, 28 Aralık 2012 tarihinde Melis Ülken ile evlendi. 3 Temmuz 2013 tarihinde bir kızı oldu.

2013-2014 yayın döneminde Star Tv'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı “O Ses Türkiye” isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, -Börteçine- ve UpOneTR

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adam gerçekten çok sempatik.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
dövnüme sorun değil mi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

burhankoxp22

Üye
dövmeler adamın dışında içini bilemezsin :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayır abdest babında söyledi o.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
adam temızlendıgıne ınanıyorsa bence sorun yok yanı dovmesı var dıye omur boyu namaz kılmadanmı yasamak zorunda?
bilmiyorum ki bize söylenen durum dövmen varsa derine su deymez ve abdestin olmaz. eğer bize dedikleri durum doğruysa da ameliyatlar ile kalıcı dövmeler çıkarılabiliniyo.

Son düzenleme:
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum. Efendimizin (sav) dövme yaptırmayı yasakladığına ve yaptıranın Allah'ın rahmetinden mahrum kalacağına dair bir çok hadis rivayet edilmiştir. Ama abdeste ve gusle mani olup olmadığına gelince; bir defa dövme derinin altındadır. Yani dış derinin altında yer alıyor. Abdest ve gusülde ise derinin altını değil, üstünü yıkamak farzdır. Dövme de derinin altında kaldığına göre, onun bedenin herhangi bir yerinde bulunması abdeste ve gusle mani olmaz. Üzerinin yıkanmasıyla abdest ve gusül sahih olur. İstenirse kaynak gösteririm.

• Beğen
Tepkiler: .caner., Esendağlı, -Börteçine- ve 2 diğerleri
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Abi çok iyi ya :)

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum. Efendimizin (sav) dövme yaptırmayı yasakladığına ve yaptıranın Allah'ın rahmetinden mahrum kalacağına dair bir çok hadis rivayet edilmiştir. Ama abdeste ve gusle mani olup olmadığına gelince; bir defa dövme derinin altındadır. Yani dış derinin altında yer alıyor. Abdest ve gusülde ise derinin altını değil, üstünü yıkamak farzdır. Dövme de derinin altında kaldığına göre, onun bedenin herhangi bir yerinde bulunması abdeste ve gusle mani olmaz. Üzerinin yıkanmasıyla abdest ve gusül sahih olur. İstenirse kaynak gösteririm.
o zaman bi sorun yok :) bende anadolu kaplanı mı yaptırsam Trabzonsporumun simgesi :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Adam zaten sempatikti şimdi daha bir sempatik geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve -Börteçine-
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Aynen adama daha cok isindim bende

• Beğen