Ateşe en dayanıklı olan telefon Testi | Video


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techtakip

Üye
    Konu Sahibi

iPhone4, Android G2 ve HTC Surround ateşe dayanıklılık testine tabi tutulup, ateş üzerine bırakıldılar. Peki, bu testten hangi telefon galip çıktı?

İşin ilginç yanı testten sonra cihazların kullanılamaz hale gelmesi. 10$’dan satışa sunulan Ez Grill isimli mangalın reklamı mı? Yoksa tamamen keyif için yapılan bir test mi? ya da gerçek bir test mi olup olmadığını netleştiremediğimiz durumun videosu bize oldukça keyif verdi.


Video’da görüldüğü üzere testin galibi Windows Phone 7’li HTC Surround olurken ateşten ilk etkilenen cihaz Android G2 oldu.
İşte o Video:

kaynak:
 
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gerizekalilar!!! :D
 

Captain

Üye
bu adamlar manyak ya harbıden manyak :D
 
serserim1905

serserim1905

Üye
ana biz o tlfonları rüyamızda görsek bebek gibi bakarız adamlar keyif için mangal yapıyo salaklar ya :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt