ateist ayıya iftar yemeği oldu :) :) :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
ateist ayıya iftar yemeği oldu :) :) :)
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor veetrafindaki güzelliklere bakıyormuş. “Evrimne güzellikler yaratıyor!” diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasında kocamanbir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormus ama her arkasına bakışta ayının daha yaklasmış olduğunu farkediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda adamın ayağı yerdeki dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış, pençesini kaldirmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam ; “TANRIM” diye bağırmış. Bir anda zaman durmuş, ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş. Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi adamın uzerine parlamiş. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama:
- “Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı kozmikbir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?” demis. Adam utanc icinde:
- “Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz”. demis. Ses: “Peki.” diye karsilik vermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya baslamış. Herşey eski haline dönmüş. Ayı pençesini indirmis, iki pençesini de göğe dogru çevirmiş, ve konuşmaya başlamış:
- “Tanrım, senin rızan için oruç tuttum, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun verdiğin nimetlere.”…

barikatdiss

barikatdiss

Üye
Fikra olarak bakildiginda guzeldi fakat yinede burasi bir forum ve tartismaya yol acacak kisilik haklari fikirleri kapsayan her dinden inanc veya inancsiz yada kulturel farkliliklara sahip insanlarin bulundugu bir ortamdir forum.bu yuzden din dil futbol gibi benzeri konular acarken dikkatli olmak gerek tartismaya hatta daha kotu sonuclara yol acilabiliyir.bunu cok cok fazla yasiyoruz zaten.yinede tesekkurler

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
konuda anlatılmak istenen ap açık ortada elhamdülillah forumda hemen hemen çoğu müslüman sorun olacağını sanmıyorum

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Çoğu müslüman diyede diyerlerini hiçe saymak olmaz.
Bence Birazda başkalarını düşünmek lazım:)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
konuda anlatılmak istenen ap açık ortada elhamdülillah forumda hemen hemen çoğu müslüman sorun olacağını sanmıyorum

Bi sorun olmaz bence de.Sonuçta müslüman olmayanlar da Müslümanlara barbar diyor.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Konuyu amacından dışarı çıkarmayın şu anda kimse kimseye birşey demiyor.

bill_

bill_

Üye
Bencede :D gülüp gecin :D

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]:-)[/SIZE][/COLOR]

seyfipasa

seyfipasa

Üye
espiride ne tartişması yardırın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...