Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar - Atatürk'ün Sevdiği Türküler Dinle


' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Mustafa Kemal'in Sevdiği Türküler

Mustafa Kemal'in Sevdiği Şarkılar

Mustafa Kemal Atatürk'ün Sevdiği ŞarkılarUlu önderimiz ve milli kahramanlarımızdan Mustafa Kemal Atatürk' ün sevdiği şarkı ve türkülerin birçoğunu dinledim. Gerçekten de Bülbülüm Altın Kafeste türküsü başta olmak üzere hepsi çok hoşuma gitti. Burada başlıklar halinde vereceğim ve bunun yanısıra şarkıların videolarını da ekleyeceğim Tabi ki ekleyebildiğim kadarı ile.

Yemen Türküsü

Vardar Ovası

Çanakkale Türküsü

Yanık Ömer

Kırmızı Gülün Ali Var

Alişimin Kaşları Kare

Cana Rakibi Handan Edersin

Mani oluyor halimi takrire hicabım

Nihansın Dideden Ey mest-i Nazım

Olmaz Sine-i Sad Pareme

Atladım Bahçene Girdim

Dayler Dayler Viran Dayler (Dağlar Dağlar Viran Dağlar)

Esiri zülfünün Ey Yüzü Mahım

Gitti De Gelmeyiverdi

Hab-gah-ı Yare Girdim Arz İçin Ahvalimi

Köşküm Var Deryaya Karşı

Şahane Gözler Şahane

Manastır'ın Ortasında Var Bir Havuz

Bülbülüm Altın Kafeste

Yemen Türküsü

Çökertme Türküsü

Sarı Zeybek

Soparların Kuru da Meşe Yanıyor Efem

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt