Ata Avrupa Yakası'na Geri Döndü...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Ata Avrupa Yakası'na Geri Döndü...


Avrupa Yakası’nın ilk dönemlerinde yer alan ve askere gittiği ifadesi ile zaman zaman anılan Ata Demirer, diziye dönüş kararı aldı. Televizyon gazetesinin haberine göre, Demirer diziden Hümeyra ile yaşadıkları tartışma nedeniyle ayrılmıştı.
Avrupa Yakası’nın yeni bölümlerinde rol alacak olan Ata Demirer’in Hümeyra’nın ayrılmasından sonra dönüş kararı alması dikkat çekti.
Çekimler sırasında ekip gülme krizine tutulurken Hümeyra, Ata Demirer’i herkesin içinde azarlamıştı. Hümeyra, "Çünkü sette üç duble viski içtikten sonra gülme krizine tutulmuştu. Hepimiz profesyoneliz. Orada dakikalar bile çok önemli. Buna en sert şekilde tepki gösterdim" diyerek kendisini savunmuş, Ata Demirer ise diziden ayrılmıştı.
Dizinin senaristi Gülse Birsel, Ata Demirer’in ayrılmasından sonra ’Volkan, askere gitti’ diyerek ve zaman zaman da onu anarak diziden tamamen kopartmamıştı
 
YsF_90

YsF_90

Üye
Ata Demirer'i çok severim gerçekten, zaten diziden ayrıldıktan sonra seyretmedimde. ama geldiğine sevindim. hayırlı olsun. bilgi için teşekkür ederim.
 
mservank

mservank

Üye
Volkan gitti ama Burhan geldi.
Gülse Birsel ne yapsın etsin Burhan'ı kadrodan çıkarmasın.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Burhan Yeni Bölümlerde Avrupa Yakası'nda Oynamaya Devam Edecek..
Kubilay'ın Ayrılması Çok Üzücü..
 
Salihyet

Salihyet

Üye
ata'ya çok sevindim ama kubilay a üzüldüm..
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Volkan'ın askerden dönmesi güzel, ancak İffet ve Kubilay'ın kadrodan ayrılması kötü bir durum...
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ata okuyunca üstüme alındım bir an... Dedim ne oluyoruz :ss

:kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt